Aktualności
 1. Na CZAS WAKACJI (lipiec-sierpień) biuro parafialne otwarte tylko po Mszy św. wieczornej (około 18:40). Nie ma Mszy św. o godz. 7:00 w dzień powszedni.
 2. SPOWIEDŹ pół godziny przed Mszą w tygodniu i dodatkowo w CZWARTEK od 20:00 do 22:00 podczas adoracji wieczornej (zamiast przed Mszą).
 3. ŚWIĘCENIE POJAZDÓW – dzisiaj po każdej Mszy Świętej oraz w dzień św. Krzysztofa (25 VII - środa).
 4. FILMY Z I KOMUNII ŚWIĘTEJ - do odebrania w zakrystii.
 5. REMONTY – dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary przekazane na remont w kopertach, które w tym tygodniu wyniosły: 550 zł. Przecieka nam dach w kościele. Bóg zapłać za każdą ofiarę i wsparcie.
 6. PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ - 1-13.08.2018 - zapraszamy do pielgrzymowania z grupą pilsko-jastrowską zarówno młodzież, dorosłych, jak i całe rodziny. Zapraszamy na całe trzynaście dni pielgrzymowania lub chociaż na kilka wybranych etapów. Możliwość zapisów u przewodnika grupy - ks. Rafała Dreslera osobiście i pod numerem 505-544-610.  Zapraszamy także do zapisów do ZŁOTEJ GRUPY - pielgrzymów, którzy nie wyruszą na trasę do Częstochowy, ale zobowiążą się do codziennej modlitwy za pielgrzymów. Zapisy u duszpasterzy parafii.
 7. Osoby, które chciałyby PRZYJĄĆ PIELGRZYMÓW grupy nr 6 na nocleg 01.08.2018 proszone są o kontakt z duszpasterzami.
 8. SPRZEDAŻ KOSZULEK PIELGRZYMKOWYCH – za tydzień można wesprzeć pieszą pielgrzymkę do Częstochowy poprzez zakup koszulek pielgrzymkowych
  z lat poprzednich w cenie 20 złotych lub złożenie dobrowolnej ofiary.
 9. W dniach 6-16.10.2018 r. Bracia Mniejsi Kapucyni organizują AUTOKAROWĄ PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH z okazji 100-lecia otrzymania stygmatów przez ŚW. O. PIO oraz 50-lecia jego śmierci. Koszt – 2750 zł. Więcej informacji na dużym plakacie.
 10. W tym tygodniu WSPOMINAMY: w poniedziałek – św. Brygidę, zakonnicę, patronkę Europy (święto); we wtorek – św. Kingę, dziewicę;
  w środę – św. Jakuba, Apostoła (święto) – imieniny ks. Proboszcza;
  w czwartek – śś. Joachima i Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny
 11. GOŚĆ NIEDZIELNY – dziś w Gościu Niedzielnym obrazek św. Krzysztofa, a także:
  - o Ewangelizacji nadmorskiej
  - o Januszu Korczaku, wspaniałym pedagogu
  - podsumowanie Mundialu w Rosji
  - o świętym Wikingu Magnusie