1. NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie do wtorku o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W pozostałe dni tygodnia Adoracja według porządku umieszczonego na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej: milosierdzie.pila.pl
  2. SPOWIEDŹ: w dni powszednie od 7:45 (do końca czerwca), wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.
  3. KANCELARIA parafialna czynna po Mszach Świętych w dzień powszedni.
  4. Dziś o godz. 11:00 będziemy się modlić w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W CZERWCU.
  5. Dziś o godz. 19:00 w kościele SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH z liceum.
  • Dziś dzień WYBORÓW PREZYDENTA naszego Państwa. Zgodnie z IV przykazaniem Bożym czujmy się odpowiedzialni za nasz wspólny dom – Polskę. Głosujmy zgodnie z dobrze ukształtowanym sumieniem.
  • Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami na Jasną Górę od 1 do 13 sierpnia. W drogę wyruszy 3 księży, którzy jak co roku poniosą również intencje ZŁOTEJ GRUPY. Zapisy i list od księdza przewodnika (ks. Rafała) w zakrystii.
  • W PONIEDZIAŁEK uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła (taca tego dnia tzw. Świętopietrze przeznaczona jest na potrzeby Watykanu); w ŚRODĘ wspomnienie św. Ottona, bp (głosił Ewangelię m.in. w Kołobrzegu i Białogardzie); I CZWARTEK miesiąca (modlitwa o powołania kapłańskie; Msza wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie); I PIĄTEK miesiąca (odwiedziny chorych; Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa) i święto św. Tomasza Apostoła; I Sobota miesiąca (od 17:00 Adoracja i Różaniec wynagradzający; Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najśw. Maryi Panny).
  • Za tydzień ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9:30.
  • Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM: wakacyjny cykl „Nie ma jak u Mamy” o Sanktuariach Maryjnych.
  • W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Zygmunt ZIEMBIKIEWICZ, lat 94; + Katarzyna GNIEWEK, lat 48 (pogrzeb we wtorek o godz. 12:00). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…