1. ROZPORZĄDZENIE KS. BPA – W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa ks. bp Edward Dajczak udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. osobom w podeszłym wieku, z objawami infekcji, osobom z trudnym do przezwyciężenia lękiem oraz osobom, które nie będą mogły skorzystać z możliwości uczestnictwa we Mszy św. ze względu na ograniczenie liczby wiernych w strefach tzw. „czerwonej” i „żółtej”. W naszej świątyni ograniczenie liczbowe to 85 osób (strefa żółta), 50 osób (strefa czerwona). Komunię świętą rozdajemy na rękę lub do ust. Wszyscy poza służbą liturgiczną noszą maseczki. W tym roku także nie będzie także wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie.
  2. W związku z rozporządzeniem biskupa Edwarda zaplanowane na 21 października BIERZMOWANIE zostaje przeniesione na późniejszy okres, prawdopodobnie w grudniu.
  3. Dzisiejsza TACA przeznaczona jest NA PAPIESKIE DZIEŁA MISYJNE w związku z rozpoczętym Tygodniem Misyjnym.
  4. RÓŻANIEC codziennie o godz. 17:30. Od 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
  5. Skauci 24 października ofiarują POMOC W UPRZĄTNIĘCIU GROBÓW na cmentarzu w Pile osobom, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą uczynić tego same. Osoby chętne prosimy o zgłoszenie tel. (606 437 116 ks. Marcin) lub osobiste do ks. Marcina.
  6. W tygodniu w WTOREK św. Jana Kantego, prezbitera; w CZWARTEK św. Jana Pawła II, papieża.
  7. Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM o wyzwaniu duszpasterskim jakim jest pandemia, która odsiała przede wszystkim tych ludzi, którzy przychodzili do kościoła kulturowo, zwyczajowo, z rozpędu. Czy to prawda? – pisze ks. Wiesław Kamiński.
  8. Są do nabycia KALENDARZE DIECEZJALNE na 2021 rok. Cena 10 zł.
  9. W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszli + Kazimierz ŚLEDZIK, lat 71, Józef KOWALCZYK, lat 77. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!