1. Witamy serdecznie w naszej parafii RAFAŁA JAROSIEWICZA odpowiedzialnego w naszej diecezji za dzieło ewangelizacji. Dziękujemy za Słowo Boże wygłoszone do nas.
  • W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa w naszej świątyni obowiązuje OGRANICZENIE LICZBOWE DO 25 OSÓB. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego limitu. W celu prosimy o pobieranie przed wejściem do kościoła numerków z koszyka. Komunię świętą rozdajemy na rękę lub do ust. Wszyscy poza służbą liturgiczną noszą maseczki.
  • Dziś obchodzimy DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Swoimi ofiarami zbieranymi do puszek wesprzyjmy Kościół w Potrzebie.
  • Zapraszamy dziś na ostatnią modlitwę RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA, którą odmówimy po Koronce do miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.
  • Dziś po Mszy św. o 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Dziś rozpoczynamy AKCJĘ „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE”, która wspiera biedniejszych od nas w opłacie ogrzewania i zakupie opału. Zabierzmy ze sobą symboliczne pudełko zapałek pomagając datkiem z hojnego serca. Także od dzisiaj możemy zakupić świece w ramach akcji ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Koszt: mała świeca 8 zł, duża świeca 20 zł.
  • WYPOMINKI – codziennie o godz. 17:30 według ulic. Porządek wypominek w tym tygodniu:

- niedziela - ul. Łączna 41 do końca, Olsztyńska, Pl. Jagiełły, Śniadeckich 1-101

- poniedziałek – Bema, Dąbrowskiego, Grażyny, Jagiellońska, Królowej Jadwigi 1-10

- wtorek – Królowej Jadwigi 11-14

- środa – Królowej Jadwigi 15-21

- czwartek – Królowej Jadwigi 23-25, Łączna 19-27 C

- piątek – Łączna 27 D-45, Olsztyńska, spoza parafii

- sobota – Plac Jagiełły, Śniadeckich 42-128

- niedziela – Śniadeckich 132-156, Żelazna

  • W tygodniu w PONIEDZIAŁEK rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, WTOREK wspomnienie Św. Leona Pp. i DK, w ŚRODĘ wspomnienie św. Marcina z Tours, w CZWARTEK wspomnienie św. Jozafata Bpa i M., w PIĄTEK wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna Pierwszych Męczenników Polski.
  • W związku z apelem ks. bpa Edwarda o POTRZEBIE ADORACJI NAJŚW. SAKRAMENTU w miejsce chorych sióstr klarysek ze Słupska nasza parafia podejmuje to wezwanie modlitewne 12 listopada (czwartek) od godz. 20:00 do 8:00 rano 13 listopada (piątek). Prosimy o zaznaczenie swojej obecności na adoracji na kartce na stoliku pod chórem.
  • Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM o wyroku Trybunału Konstytucyjnego i konieczności obrony życia od poczęcia.
  • W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszły + Lidia NOWAK, lat 74 i + Grażyna DRYN, lat 66. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!