1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na tacę i przelane na konto na POTRZEBY REMONTOWE naszej parafii.
  2. Taca za tydzień będzie przeznaczona na potrzeby SANKTUARIUM W SKRZATUSZU, a zbiórka do puszek na KSZTAŁCENIE w diecezji i KUL.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się SPOTKANIE DLA RODZICÓW DZIECI, które pragną przystąpić w 2022 roku do KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  1. W najbliższą sobotę od godz. 15:00 (do około 17:00) przy Placu Konstytucji 3 Maja (fontanny) Caritas naszej parafii organizuje publiczne czytanie fragmentów encykliki papieża Franciszka „LAUDATO SI”. Wystąpią m. in. śpiewające dzieci z naszej szkoły podstawowej.
  2. ZAPROSZENIA DO KINA: w następny poniedziałek (20 września) na godz. 10:00 przedpremierowy pokaz filmu „FATIMA” (wejście BEZPŁATNE dla 6 osób) oraz tego samego dnia 20 września (pon.) o godz. 20:15 film „WYSZYŃSKI – ZEMSTA CZY WYBACZENIE”, cena biletów na hasło „Nazaret” tylko 14 złotych.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra Kościoła, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę NMP Bolesnej Pani Skrzatuskiej, w czwartek św. Korneliusza i Cypriana, w sobotę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski.
  4. Za tydzień odbędą się UROCZYSTOŚCI W SKRZATUSZU: Diecezjalny Dzień Młodzieży (18 września sobota od 15:00) oraz Diecezjalna Pielgrzymka (19 września niedziela). Z Piły do Skrzatusza już po raz 400 wyruszy piesza pielgrzymka w niedzielę. Chętnych zapraszamy o g. 7.00 na plac przy stacji benzynowej Orlen, za torami w kierunku Szydłowa, skąd wyruszymy leśnymi duktami.
  5. Dziś specjalny numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej.
  6. Polecamy także KALENDARZ ścienny na nowy rok poświęcony 50-leciu naszej diecezji w cenie 10 zł.