1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby SANKTUARIUM W SKRZATUSZU, a zbiórka do puszek na KSZTAŁCENIE w diecezji i KUL.
  2. UROCZYSTOŚCI W SKRZATUSZU: Diecezjalny Dzień Młodzieży (18 września sobota od 15:00) oraz Diecezjalna Pielgrzymka (19 września niedziela).
  1. ZAPROSZENIA DO KINA: w poniedziałek (20 września) na godz. 10:00 przedpremierowy pokaz filmu „FATIMA” (wejście BEZPŁATNE dla 6 osób) oraz tego samego dnia 20 września (pon.) o godz. 20:15 film „WYSZYŃSKI – ZEMSTA CZY WYBACZENIE”, cena biletów na hasło „Nazaret” tylko 14 złotych.
  2. Trwają ZAPISY DZIECI DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ w 2022 roku. Prosimy rodziców o nie odkładanie spotkania z ks. proboszczem, które jest formalnym rozpoczęciem przygotowania do przyjęcia sakramentów spowiedzi i Komunii Świętej.
  3. W poniedziałek św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w czwartek św. ojca Pio z Pietrelciny (nabożeństwo ku jego czci po Mszy św. wieczornej).
  4. Za tydzień o godz. 11:00 będziemy się modlić za DZIECI URODZONE WE WRZEŚNIU. Prosimy o podawanie ich imion i dat urodzenia (tel. 797 634 437 lub w zakrystii).
  5. Polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO a w nim między innymi artykuł o aktualnych także dzisiaj objawieniach Matki Bożej w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana.
  6. Polecamy także KALENDARZ ścienny na nowy rok poświęcony 50-leciu naszej diecezji w cenie 10 zł.
  7. W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI odeszli: + Maria ŚLIWIŃSKA, lat 97 i + Natalia Teresa KLEJNA, lat 71. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …