1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na POTRZEBY REMONTOWE.
 2. Dziś przypada 21 DZIEŃ PAPIESKI. Po Mszach świętych zbieramy datki na żywy pomnik św. Jana Pawła II czyli na zdolną a niezamożną młodzież z małych miejscowości, którzy pragną uczyć się. Dzieło prowadzi fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE dla dzieci (zwłaszcza przystępujących do I Komunii św. ale nie tylko) w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16:30. Różaniec dla dorosłych każdego dnia o godz. 17:30. Pół godziny wcześniej rozpoczyna się ADORACJA Najświętszego Sakramentu.
 2. W poniedziałek 11 października zapraszamy do kina Helios na FILM „FATIMA” na godz. 20:00 na największą salę nr 1. Cena biletu na hasło „Nazaret” TYLKO 14 złotych!
 3. We wtorek na godz. 19:00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do BIERZMOWANIA w naszej parafii z klas PIERWSZYCH SZKÓŁ ŚREDNICH.
 4. W środę na godz. 19:00 zapraszamy do rozważania Pisma Świętego na KRĘGU BIBLIJNYM.
 5. W czwartek na godz. 17:00 zapraszamy chętne dzieci (dziewczynki) na PRÓBĘ SCHOLI dziecięcej.
 6. Czwartkowa Msza św. wieczorna będzie WOTYWĄ DO DUCHA ŚWIĘTEGO jako modlitwa za trwający synod naszej diecezji.
 7. Na sobotę na godz. 10:00 ks. Marcin zaprasza na zbiórkę chłopców, którzy chcieli by SŁUŻYĆ PRZY OŁTARZU.
 8. KREMÓWKI PAPIESKIE – za tydzień po każdej Mszy świętej będzie możliwość konsumpcji smacznego ciasta zwanego kremówkami na nowej salce na dole (wraz z kawą lub herbatą). Ciasto będzie można także jak zwykle zakupić na wynos.
 9. Nasza BIBLIOTEKA jest otwarta we wtorek od 15:30 do 17:30 i niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 (13:30-14:00).
 10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy pana Romana Kempińskiego, „Romcia Tomcia”, AUTORA RYMOWANYCH EWANGELII i Opowieści Biblijnych. Poeta zachęca do czytania Pisma Świętego. Będzie możliwość zakupienia jego książek, które okrasza rymowanymi imiennymi dedykacjami.
 11. W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w piątek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, a w sobotę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 12. Duszpasterstwo Akademickie w Pile zaprasza młodzież, studentów oraz wszystkich chętnych do udziału w rekolekcjach na dobry początek „Kto jest twoim bogiem”. SPOTKANIA REKOLEKCYJNE rozpoczną się od niedzieli 17 października (do środy 20.10) o godz. 19:00 przy kościele na Górnym. Rekolekcje prowadzi franciszkański pustelnik ojciec Janusz JĘDRYSZEK.
 13. Polecamy GOŚCIA NIEDZIELNEGO, a w nim artykuł o tym, że nie milkną dociekania na temat tego, co polscy biskupi usłyszą od papieża w trakcie wizyty ad limina apostolorum (do progów apostolskich).
 14. W zakrystii jest także do nabycia KALENDARZ ścienny na nowy rok poświęcony 50-leciu naszej diecezji w cenie 10 zł.
 15. W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI odszedł + Jan SZYŁOBRYT, lat 71. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.