1. Dziś DZIEŃ MODLITW W INTENCJI KOŚCIOŁA NA WSCHODZIE i zbiórka do puszek na ten cel. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
 1. Zapraszamy na Msze święte RORATNIE w poniedziałek, środę i piątek o godz. 6:45 szczególnie z udziałem dzieci I Komunijnych. Wieczorne Roraty we wtorek, czwartek o godz. 18:00 i sobotę o godz. 8:00.
 2. W przedsionku są do nabycia za dobrowolną ofiarę OPŁATKI na stół wigilijny. Można się także zaopatrzyć w świece Caritas (mała 8 zł, duża 20 zł).
 3. Rozpoczynamy ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI dla osób potrzebujących. Torby miłosierdzia możemy zabrać w przedsionku kościoła, które napełnione darami serca prosimy składać przy ołtarzu Matki Bożej do 17. grudnia.
 4. Jutro (poniedziałek) wspomnienie ŚW. MIKOŁAJA. Serdecznie zachęcamy do nabywania i podarowania dzieciom - i nie tylko - PRZEPYSZNYCH KRÓWEK w firmowych papierkach z cytatami z DZIENNICZKA św. siostry Faustyny. Uzyskany dochód przeznaczony będzie na uzupełnienie świątecznych paczek dla potrzebujących.
 5. Spotkanie MINISTRANTÓW w sobotę na godz. 10:00.
 6. Za tydzień taca
 7. We wtorek wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła, w środę UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Msze święte o godz. 6:45 (roratnia) i 18:00. Tego dnia przypada zakończenie ROKU ŚWIĘTEGO JÓZEFA.
 8. W następną niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 zostaną poświęcone MEDALIKI dzieci I Komunijnych, w które zaopatrują się samodzielnie rodzice dzieci. Medalik może być z Maryją lub z Panem Jezusem albo krzyżyk.
 9. W czwartek w związku z trwającym synodem diecezjalnym MSZA ŚW. WOTYWNA O DUCHU ŚWIĘTYM o godz. 8:00.
 10. Zapraszamy na codzienną ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w różnych porach dnia, podczas której SPOWIADAMY.
 11. REKOLEKCJE w naszej parafii odbędą się w ostatnim tygodniu Adwentu od niedzieli 19 grudnia do środy (22.12). Wygłosi je Michał LUBOWICKI z Warszawy.
 12. Zachęcamy do zaopatrzenia się w najnowszy numer „GOŚCIA NIEDZIELNEGO”, w którym szczególnie polecamy adwentową szkołę modlitwy.
 13. W zakrystii jest także do nabycia KALENDARZ ścienny na nowy rok poświęcony 50-leciu naszej diecezji.