Ogłoszenia parafialne

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ !!! - prawdziwie zmartwychwstał, a my wszyscy razem z Nim. Niech tak się stanie: zmartwychwstać z grzechu, z obojętności, z gniewu i niezgody, zmartwychwstać do miłości Boga i bliźniego - życzymy WAM z całego serca. Duszpasterze.

  1. KRĄG BIBLIJNY - w środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na czytanie i dzielenie się Pismem Świętym.
  2. Parafia Wspomożenia Wiernych w Pile serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w SEMINARIUM ODNOWY WIARY, które rozpocznie się 20 kwietnia (czwartek) Eucharystią o godz. 18:00. Spotkania odbywać się będą w cyklach cotygodniowych.
  3. ODPUST PARAFIALNY - za tydzień w naszej parafii odpust parafialny. Główna Msza Św. Odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12:30. Przewodniczyć jej będzie ks. kanonik Janusz Bujak, nasz adwentowy rekolekcjonista. O godz. 16:00 odprawimy także Mszę św. w rycie trydenckim. Zapraszamy.
  4. PUSZKA na SYRIĘ - Wielokrotnie Papież Franciszek apelował o solidarność z ludźmi dotkniętymi wojną w Syrii, a szczególnie mieszkającymi tam chrześcijanami, dlatego za tydzień będziemy zbierali ofiary dla potrzebujących w Syrii.
  5. PIELGRZYMKA do GRUZJI - zostały jeszcze 2 ostatnie miejsca. Wyjazd 7 lipca, powrót 21 lipca. Koszt 3990 zł. Zgłoszenia u ks. Krzysztofa. Tel. 604 83-24-05.
  6. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM - Joseph Ratzinger czyli papież Benedykt XVI - historia tego pierwszego biskupa Rzymu na emeryturze. A także o drukarzu, który został ukarany za to, że postąpił zgodnie z własnym sumieniem oraz o lekarstwie na rozpacz.

duszpasterze