• BIURO PARAFIALNE w czasie wakacji czynne po Mszach św. wieczornych (w lipcu i sierpniu nie ma Mszy o godz. 7:00). SPOWIEDŹ w tygodniu pół godziny przed Eucharystią. Codzienna adoracja według planu wywieszonego w przedsionku.
  • Dziś Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do puszek po Mszach św. na dar wdzięczności parafian z okazji 25-lecia naszej wspólnoty parafialnej.
  • MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA NA 25-LECIE PARAFII zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 27 sierpnia o godz. 18:00. Przewodniczyć naszej modlitwie dziękczynnej będzie ks. bp Ordynariusz Edward Dajczak z udziałem zaproszonych księży i gości.
  • W najbliższą sobotę UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ - Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.
  • Są do nabycia KALENDARZE diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej w cenie 10 złotych z fotografiami sanktuariów i kościołów naszej diecezji.
  • Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM - o pielgrzymach idących na Jasną Górę, również o naszych parafianach. A także jak Bolesław Prus szukał Boga.
  • W minionym tygodniu do wieczności odszedł: Eugeniusz CZUBEK, lat 64. Wieczny odpoczynek …

Back to top