• Bóg zapłać za ofiary DO PUSZEK NA OGRZEWANIE naszego kościoła w tamtą niedzielę. Zebraliśmy 457 zł.
 • NOWE BIURO PARAFIALNE – zakończyliśmy remont dawnego biura parafialnego. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym (p. Jerzy, p. Jan, p. Jerzy elektryk), a wszystkim Wam za składkę w drugą niedzielę miesiąca, którą przeznaczamy na remonty. Zdjęcia nowego biura są na naszej stronie internetowej (lub zapraszamy zobaczyć je osobiście wychodząc na prawo przez plebanię). Nowe oświetlenie tablicy ogłoszeń (p. Henryk i p. Lucjan).
 • Dziś dzieci I Komunijne odnawiają podczas Mszy św. o godz. 11:00 PRZYRZECZENIA CHRZCIELNE. Wówczas poświęcimy im także świece do I Komunii.
 • Dziś zmiana TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH po Mszy św. o godz. 8:00.
 • Zakończyliśmy WIZYTĘ DUSZPASTERSKĄ. W naszej parafii jest około 1639 rodzin, z których przyjęły nas 1022 rodziny (62%). Nie przyjęło nas 617 rodzin (38%). Dziękujemy ministrantom za pomoc przy kolędzie, a Wam, Drodzy Parafianie za ofiarność i otwarte serca i drzwi Waszych domostw.
 • Dziś spotkanie dla młodzieży ponadgimnazjalnej, przygotowującej się do BIERZMOWANIA po Mszy św. wieczornej w dolnej salce.
 • Jeśli doświadczasz, że w twoim życiu czegoś ci brakuje, chcesz bardziej poznać Boga, otworzyć się na działanie Ducha Świętego, lub po prostu w miłej atmosferze zjeść kolację i porozmawiać – nie zwlekaj i przyjdź na KURS ALPHA organizowany w parafii św. Antoniego w Pile. Kurs rozpoczyna się 28 lutego o godz. 18.30 w kawiarence „Wieczernik”. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w zakrystii kościoła św. Antoniego. Więcej informacji o kursie znajduje się na stronie parafii św. Antoniego w Pile. Serdecznie zapraszamy.
 • Krzysztof Kowal zaprasza na DWUTYGODNIOWĄ PIELGRZYMKĘ DO GRUZJI, AZERBEJDŻANU I ARMENII pod koniec września. Będziemy robić własnymi rękami wino w Gruzji, zobaczymy bogactwo i biedę kraju naftowego, jakim jest Azerbejdżan oraz przeniesiemy się do początków chrześcijaństwa w Armenii. Cena 3.990 zł (przy 48 zgłoszeniach).
 • W dniach 23 – 25.02.2018 r. (piątek – niedziela) w Parafii św. Antoniego w Pile odbędzie się kolejna edycja WEEKENDOWEGO KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.
 • Odwiedziny RODZINY PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM KOSZALIŃSKIEGO (RPSK) - kleryk Maciej w tym tygodniu odwiedzi członków RPSK z naszej parafii, aby podziękować każdemu indywidualnie za modlitwę i ofiarę oraz by podzielić się nowinami z Seminarium. PLAN WIZYTY: poniedziałek (05.02.) od 15:00 do 21:00 - członkowie RPSK mieszkający na ul. Królowej Jadwigi (10 osób), wtorek (06.02.) od 15:30 do 21:00 - ul. Śniadeckich (7 osób), środa (07.02.) od 15:00 do 21:00 - ul. Łączna, Jagiellońska, Grażyny, Olsztyńska (6 osób). Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grupy modlącej się za kleryków i wypraszającej nowe powołania kapłańskie dla naszej diecezji, prosimy o kontakt z kl. Maciejem (tel. 666 728 023).
 • Zapraszamy pielgrzymów, młodzież bierzmowaną oraz wszystkich chętnych do MODLITWY UWIELBIENIA w sobotę 10.02 na godz. 19:00 - godzinna adoracja będzie prowadzona. Po modlitwie zapraszamy młodzież do dużej salki na OSTATKI
  – poczęstunek, tańce, śpiew, zabawa.
 • SCHOLKA DZIECIĘCA - próba w środę 7.02 o godz. 16:00 – zapraszamy nowe osoby.
 • Rafał zachęca młodych chłopaków do włączenia się w GRUPĘ MINISTRANTÓW. Spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców i ich synów odbędzie się w czwartek po Mszy wieczornej.
 • Propozycja dla dziewczynek – WILCZKI zapraszają na SPOTKANIE OTWARTE w sobotę 10.02 w godzinach 11:00 – 14:30 (trzeba wziąć ubiór do lasu).
 • Kino „Helios” serdecznie zaprasza w środę o godz. 19:30 na bardzo dobry FILM o życiu założyciela Jezuitów, św. Ignacego pt. „LOYOLA”. Cena biletu na hasło „Nazaret” 13 zł.
 • W tygodniu wspominamy: poniedziałek - św. Agaty (błogosławieństwo chleba i wody); wtorek - św. Pawła Miki i towarzyszy; czwartek - w związku z trwającym synodem diecezjalnym Msza św. wotywna o Duchu Świętym; sobota - św. Scholastyki; niedziela - Dzień Chorego.