• NABOŻEŃSTWO MAJOWE – Litania do NMP od 1 maja codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy szczególnie rodziców i dzieci I Komunijne jako bezpośrednie przygotowanie duchowe do przyjęcia Syna Maryi do serca.
 • SPOWIEDŹ DZIECI I RODZICÓW ORAZ RODZINNA KOMUNIA ŚWIĘTA - Pragnący przyjąć Komunię Świętą przystępują w piątek od 17:00 do spowiedzi, a Komunię Św. przyjmują w niedzielę (29.04; 6.05; 13.05; 20.05) podczas Mszy o godz. 11:00. Decyzja o wcześniejszej Komunii Świętej należy do dzieci i rodziców. Uroczysta Komunia Święta odbędzie się 27 maja o godz. 10:00 i 12:00.
 • Dziś, 29 kwietnia, o godz. 16:00 MSZA ŚW. W RYCIE TRYDENCKIM.
 • Dziś ZBIÓRKA DO PUSZEK na spłatę za ogrzewanie kościoła. Rozpoczęliśmy REMONT łazienki – przy okazji wyszły inne rzeczy, nie tylko przeciekająca rura. Bóg zapłać za ofiary.
 • Dziś ostatnia szansa by przyłączyć się do akcji przekazania 1 % DLA POTRZEBUJĄCYCH. Służymy pomocą w wypełnieniu druku po każdej Mszy Świętej, potrzebny jest tylko PESEL i podpis.
 • MINISTRANCI z naszej Diecezji 1 maja (wtorek) będą pielgrzymować do Sanktuarium Matki Bożej w Skrzatuszu pod przewodnictwem bpa E. Dajczaka, początek o g. 10.00. Z naszej parafii ministranci pielgrzymują także wraz z ks. Rafałem i kl. Maciejem.
 • BIERZMOWANIE 2020 – spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży z klas 2 gimnazjum i 7 szkoły podstawowej odbędzie się 13 maja (niedziela) po Mszy wieczornej.
 • W czwartek 3 maja w UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI oraz w 227 rocz. uchwalenia Konstytucji 3 Maja zostanie odprawiona Msza św. dla mieszkańców Piły w Kościele św. Rodziny o godz. 9.30, a o godz. 12.00 bp E. Dajczak będzie przewodniczył Mszy św. odpustowej w Parafii NMP Królowej Polski oraz wprowadzi do kościoła relikwie świętych. Serdecznie zapraszamy. Tego dnia w naszej parafii Msze św. będą o godz. 8:00, 11:00 i 18:00.
 • W tym tygodniu pierwszy CZWARTEK miesiąca - szczególna modlitwa o powołania i za kapłanów; pierwszy PIĄTEK – odwiedziny CHORYCH zgodnie z planem i pierwsza SOBOTA – Nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi tego dnia o godz. 17:00 wraz z Litanią do NMP.
 • W najbliższy piątek 4 maja nie obowiązuje post na terenie naszej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej (dyspensa ks. bpa Edwarda).
 • Od 7–14.07.2018 r. odbędzie się PIELGRZYMKA ROWEROWA ze Skrzatusza do Częstochowy.
 • PIELGRZYMKA PIESZA do Częstochowy, która wyruszy tradycyjnie 1 sierpnia ze Skrzatusza. Więcej informacji u ks. Rafała, który został nowym przewodnikiem pilskiej grupy.
 • OGŁOSZENIE LITURGICZNE – W modlitwie po „Ojcze nasz” (Wybaw nas, Panie, od zła wszelkiego i obdarz nasze czasy pokojem. Wspomóż nas w swoim miłosierdziu, abyśmy zawsze wolni od grzechu i bezpieczni od wszelkiego zamętu, pełni nadziei oczekiwali przyjścia naszego Zbawiciela, Jezusa Chrystusa) prawidłowa odpowiedź liturgiczna brzmi: „Bo Twoje jest królestwo, I potęga, i chwała na wieki.
 • Z tyłu kościoła przy Piśmie Świętym można wziąć pierwszą część ROZPISKI CZYTANIA STAREGO TESTAMENTU na cały rok od maja 2018 do końca kwietnia 2019 roku. Zachęcamy do czytania i rozważania słowa Bożego.
 • GOŚĆ NIEDZIELNY – dziś w Gościu Niedzielnym o nowej polskiej BŁOGOSŁAWIONEJ – HANNIE CHRZANOWSKIEJ, PIELĘGNIARCE, która zdrowych uczyła odpowiedzialności, a chorych wyciągała z czterech ścian beznadziei.
 • W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszła – Barbara CICHA, lat 82. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …