• NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – codziennie o godz. 17:30.
  • Dziś o godz. 16:00 MSZA ŚW. W RYCIE TRYDENCKIM. Zapraszamy.
  • Msza św. na ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO odbędzie się w naszej parafii w czwartek 21 czerwca o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, aby podziękować Panu Bogu za cały rok szkolny i prosić o piękne i pełne przygód wakacje.
  • W sobotę 23 czerwca KLERYK MACIEJ LUTYŃSKI otrzyma z rąk ks. bpa Krzysztofa Zadarko święcenia DIAKONATU w kościele Narodzenia NMP w Szczecinku o godz. 11:00. Osoby chętne na wspólny wyjazd (godz. 9:00, powrót około 15:00) prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Cena i sam wyjazd zależna od ilości zgłoszeń. Prosimy w tym tygodniu o szczególną modlitwę za Macieja na czas jego tygodniowych rekolekcji przed święceniami.
  • FAUSTYNKI JADWIŻYŃSKIE – czyli nasz parafialny Festyn już za tydzień. Bardzo serdecznie prosimy o przynoszenie podarunków na Zabawę Fantową. Wielkie Fanty to ROWER (szukamy sponsorów REKLAMOWYCH) oraz INSTALACJA GAZOWA o wartości 2.500 zł (parafianin mający zakład instalacyjny, los ważny przez rok czasu) oraz inne cenne nagrody (np. bon na 100 zł na obsługę samochodu w zakładzie samochodowym Państwa Nowak). Szukamy osoby do grilla oraz współprowadzenia loterii.
  • Dziś ZBIÓRKA do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL.
  • Organizacyjne SPOTKANIE PRZED PIELGRZYMKĄ PIESZĄ odbędzie się w dużej salce 21 czerwca (czwartek) o godz. 19:00.
  • SPOTKANIE-CELEBRACJA dla młodzieży bierzmowanej (na rok 2020) i ich rodziców odbędzie się 20 czerwca (środa) o godz. 19:00. Tych, którzy się jeszcze nie zapisali, prosimy o przyniesienie wypisanych kart zgłoszeniowych.
  • OGŁOSZENIE LITURGICZNE – znak pokoju przekazujemy zwyczajowo poprzez skinięcie głowy w kierunku osób będących wokół nas nie omijając specjalnie nikogo.
  • GOŚĆ NIEDZIELNY – o miejscu, które warto odwiedzić podczas wakacyjnych wyjazdów, bazylika NMP na Świętej Górze koło Gostynia oraz o kryzysie słowa drukowanego czyli poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism.

Back to top