1. Dziękujemy za ofiary na REMONTY PARAFIALNE. Szczegółowe rozliczenie umieściliśmy na stronie internetowej. W tym tygodniu podłączyliśmy gaz do kuchni, kończymy remont w pokoju gościnnym, gdzie podłączyliśmy nowy pion centralnego ogrzewania.
 2. Dzisiaj powiat pilski będzie obchodził UROCZYSTOŚCI DOŻYNKOWE. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30 do parafii Świętej Rodziny w Pile, którą będzie celebrował bp Krzysztof Zadarko. Szczegółowe informacje na plakatach.

 3. Po przerwie wakacyjnej wznawiamy spotkania KRĘGU BIBLIJNEGO. Zapraszamy wszystkich chętnych w środę po Mszy św. na godz. 19:00.
 4. SALEZJAŃSKIE PRZEDSZKOLE Św. Dominika Savio informuje, że ma jeszcze wolne miejsca we wszystkich grupach wiekowych i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych! Placówka - obok rzetelnej edukacji przedszkolnej - oferuje Rodzicom pomoc w wychowaniu religijnym oraz doskonale przygotowuje do kontynuowania nauki w szkole podstawowej.
 5. Za tydzień w niedzielę 16 września po Mszy wieczornej odbędzie się SPOTKANIE PRZED BIERZMOWANIEM NA ROK 2020, czyli młodzież zapisana w ostatnim czasie. W zakrystii i na stronie parafialnej są do pobrania KARTY PODPISÓW dla wszystkich. Prosimy rodziców o ich wypełnianie i czuwanie nad duchowym przygotowaniem swoich dzieci.
 6. Za tydzień odbędą się UROCZYSTOŚCI W SKRZATUSZU: Diecezjalny Dzień Młodzieży (15.09) oraz Diecezjalna Pielgrzymka (16.09). ZAPISY i więcej informacji w zakrystii. Jest 15 miejsc w autokarze dla dorosłych na wyjazd w niedzielę – koszt 12 zł. Młodzież niepełnoletnia potrzebuje zgody rodziców –  do pobrania w zakrystii, koszt 10 zł (przejazd, ubezpieczenie). Wyjazd szczególnie dla młodzieży bierzmowanej. Zapraszamy także na udanie się do Sanktuarium pieszo. Taca  w niedzielę 16 września będzie zbierana na potrzeby Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.
 7. Zapraszamy na rekolekcje STADION MŁODYCH: WŁĄCZ PEŁNIĘ WIARY – na PGE Narodowy w Warszawie, w sobotę 6 października 2018. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Rafała. Koszt 80 zł. Więcej na plakacie.
 8. Zapraszamy na NOCNĄ ADORACJĘ 14/15 września, od godz. 20:00 do 8:00. Módlmy się za naszą Diecezję, Synod, o powołania kapłańskie i w innych naszych intencjach.
 9. W dniach 21–23 września 2018 r. w parafii św. Antoniego odbędzie się kolejna edycja WEEKENDOWEGO KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO dla narzeczonych.
 10. Jest do nabycia DZIENNICZEK siostry Faustyny audio – czyta p. Łabonarska, cena 32 zł, 3 dyski w formacie MP3.
 11. W tym tygodniu WSPOMINAMY: w czwartek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła – wieczorna Msza za Synod Diecezjalny; w piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Pani Skrzatuskiej.
 12. Bóg zapłać za ofiarowane KWIATY do kościoła.
 13. GOŚĆ NIEDZIELNY: 95 lat Gościa Niedzielnego – dziennikarze i publicyści o tygodniku; Kościół od nowa – spojrzenie historyków.

Back to top