• Witamy w naszej parafii KSIĘDZA PIOTRA z Ukrainy, który przyjechał do nas na krótkie zastępstwo do 1 października. Życzymy błogosławionego pobytu wśród nas. W następną niedzielę, 30 września taca będzie przeznaczona na potrzeby duszpasterskie księdza Piotra.
  • PODZIĘKOWANIE BPA DIECEZJALNEGO EDWARDA za udział w uroczystościach w Skrzatuszu.
  • Dnia 28.09.18 o g. 15.00 zapraszamy chętnych na modlitwę KORONKĄ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA NA ULICACH I SKRZYŻOWANIACH naszego miasta. Akcja ta trwa już od wielu lat i znalazła swoje miejsce na całym świecie. Nasza parafia gromadzi się na skrzyżowaniu ulic Śniadeckich i Wyzwolenia.
  • W następną niedzielę, 30.09.2018 r. PARAFIA ŚW. JANA BOSKO w Pile obchodzi swoje XXV LECIE ERYGOWANIA. Jako Parafia i Dekanat będziemy dziękować Bogu za to Dzieło podczas Mszy św. o g. 12.30.
  • KANCELARIA w tym tygodniu otwarta normalnie. Ważniejsze sprawy małżeńskie prosimy odłożyć jednak do powrotu ks. Proboszcza, do 4 października.
  • W tym tygodniu WSPOMINAMY: we wtorek – wspomnienie bł. Władysława, w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława męczennika, w sobotę św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela.
  • GOŚĆ NIEDZIELNY: o tym dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów, w środku obrazek z tekstem modlitwy za księży; o trosce o dzieci, ile snu potrzebują i jak poważne mogą być skutki ich nie wyspania.

 

Back to top