• DZIĘKUJEMY serdecznie za posługę w naszej parafii ks. Piotrowi z Ukrainy, a Wam, Drodzy Parafianie, za życzliwe przyjęcie pomagającego nam kapłana.
  • RÓŻANIEC - październik jest miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy na to nabożeństwo codziennie o godz. 17:30. W poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30 odmawiamy RÓŻANIEC Z DZIEĆMI. Zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne.
  • ODPUST ZUPEŁNY za odmówienie jednej części różańca (5 dziesiątek) w kościele, w kaplicy czy też w rodzinie z rozważaniem tajemnic.
  • DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE zapraszamy wraz z rodzicami na obowiązkowe spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w następną niedzielę 14 października po Mszy św. o godz. 11:00.
  • Duszpasterstwo Akademickie w Pile działające przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza młodzież, studentów i ludzi młodych duchem na REKOLEKCJE AKADEMICKIE JEZUS-KLER-JA, które odbędą się w dniach 14-16 października 2018r. o godz. 19.00 w Kaplicy Dobrego Pasterza przy ul. Złotej 1. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz z Koszalina. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych spotkaniach. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
  • Dziś o godz. 17:15 odbędzie się WYSTĘP ARTYSTYCZNY przepięknie śpiewającego Łukasza Karaudy. Zapraszamy na 15 minut pięknej muzyki.
  • We wtorek 9.10 na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy członków naszego Parafialnego Caritas. Po Mszy św. spotkanie na salce.
  • W czwartek odprawimy Wotywę do Ducha Świętego w intencji Synodu naszej diecezji.
  • Za tydzień w niedzielę świętujemy DZIEŃ PAPIESKI.
  • GOŚĆ NIEDZIELNY: dziś w Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek w postaci filmu „Sprawa Chrystusa”
  • Jak już zapewne wszyscy wiedzą, dziś w godzinach rannych odszedł do wieczności + KS. KAN. WŁADYSŁAW NOWICKI. Jego pogrzeb odbędzie się w środę 10 października o g. 11.00 w kościele N.M.P. Królowej Polski w Jastrowiu. Dzień wcześniej we wtorek 9.10 o g. 18.30 w Kościele św. Stanisława Kostki w Pile kapłani z Dekanatu Pilskiego oraz wierni z Parafii, w której duszpasterzował + Ks. W. Nowicki zgromadzą się na Mszy św. ofiarowanej w int. zmarłego Kapłana. Ks. Prob. Antoni Tofil organizuje dla chętnych również transport autokarowy na pogrzeb w środę do Jastrowia. Chętni mogą zgłaszać się do niego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...