1. Dziękujemy za dzisiejsze OFIARY NA TACĘ przeznaczone na remonty. Obecnie podłączamy piec gazowy do nowej instalacji cieplnej oraz kontynuujemy remont kuchni, łazienki i spiżarni.
 2. Dziś świętujemy DZIEŃ PAPIESKI. Zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera stypendiami utalentowaną młodzież.
 1. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 SPOTKANIE DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH.
 2. Zapraszamy na RÓŻANIEC codziennie o godz. 17:30. W poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30 odmawiamy RÓŻANIEC Z DZIEĆMI. Zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne.
 3. Duszpasterstwo Akademickie w Pile zaprasza na REKOLEKCJE AKADEMICKIE, które odbędą się od 14-16 października (niedziela-wtorek) o godz. 19.00 w Kaplicy Dobrego Pasterza przy parafii NMP Wspomożenia Wiernych. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz z Koszalina.
 4. We wtorek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich członków i sympatyków CARITAS. Po Mszy św. spotkanie na salce.
 5. W środę o godz. 19:00 spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO.
 6. Zapraszamy na „OPERACJĘ” SERCA – nocną adorację Jezusa z piątku (od 20:00) na sobotę (do 8:00) w tym tygodniu. Pierwsza godzina – modlitwa prowadzona, od 21 do 23 możliwość spowiedzi. Prosimy o zapisanie się dla pewności, że Jezus nie będzie sam.
 7. W sobotę 20 października ZBIÓRKA dla wszystkich MINISTRANTÓW o godz. 10:00 w kościele.
 8. Za tydzień w niedzielę po Mszy wieczornej w salce odbędzie się SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH z klas 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Obecność obowiązkowa!
 9. W następną niedzielę będziemy mieli okazję skosztować PAPIESKICH KREMÓWEK, które będą do nabycia po Mszach Świętych.
 10. Zapraszamy na SPOTKANIA INDYWIDUALNE DLA BIERZMOWANYCH ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy w najbliższym roku mają przyjąć bierzmowanie. Trzeba osobiście ustalić termin z ks. Rafałem. Czas spotkań do końca listopada.
 11. W tygodniu WSPOMINAMY: w poniedziałek św. Teresę Wielką, dziewicę i doktora Kościoła; we wtorek św. Jadwigę Śląską; w środę św. Ignacego Antiocheńskiego; w czwartek św. Łukasza (święto patronalne służby zdrowia); w sobotę św. Jana Kantego (patron seminarium w Koszalinie).
 12. GOŚĆ NIEDZIELNY: dziś w Gościu Niedzielnym o tym, jak pontyfikat wybranego 40 lat temu papieża Polaka zmienił świat.
 13. Dzisiaj w nocy odszedł do wieczności nasz parafianin Jerzy PŁOWENS, lat 82. WIECZNY ODPOCZYNEK racz mu dać Panie …