1. W poniedziałek ostatnia Msza św. roratnia o godz. 8:00, po niej godzinna Adoracja Najśw. Sakramentu z możliwością spowiedzi.
 2. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA:
  • Mszę św. pasterskie odprawimy w poniedziałek o godz. 22:00 i 24:00. Zachęcamy do tradycyjnego postu w Wigilię oraz do odczytania tekstu Pisma świętego o Bożym Narodzeniu przed zjedzeniem wigilijnego posiłku. 25% tacy z Pasterek przeznaczone jest na Fundusz Ochrony Życia.
  • W Boże Narodzenie nie będzie Mszy o godz. 7:30. Pozostałe Msze św. zgodnie z planem niedzielnym (9:30, 11:00, 12:30 i 18:00).
  • Drugi Dzień Świąt (św. Szczepana) – Msze św. w porządku niedzielnym (7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00). Taca z tego dnia przeznaczona jest na kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny w Szczecinie.
 3. DZIĘKUJEMY Panom, Paniom i Młodzieży za dekorację naszej świątyni. Dziękujemy także osobom, które ofiarowały choinki do kościoła.
 4. Są jeszcze do nabycia OPŁATKI na stół wigilijny (dobrowolna ofiara); ŚWIECE wigilijne: małe (8 zł) i duże (20 zł) oraz KALENDARZ DIECEZJALNY w cenie 10 zł.
 5. Dziś zbiórka do puszek na OGRZEWANIE kościoła. Bóg zapłać.
 6. KONKURS KOLĘD (szczegóły na dodatkowej kartce – stronie).
 7. W Wigilię jest możliwość zaproszenia ŚW. MIKOŁAJA, aby przyszedł osobiście do domu i rozdał dzieciom prezenty. Zebrane pieniądze przeznaczymy na leczenie Moniki, chorującej na nowotwór. Dzieci niech przygotują kolędę dla św. Mikołaja. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
 8. KOLĘDA czyli wizyta duszpasterska rozpocznie się w naszej parafii od 2 stycznia.
 9. GOŚĆ NIEDZIELNY - 132 świąteczne strony, specjalne wydanie Gościa Niedzielnego plus obrazek z propozycją modlitwy przy stole wigilijnym. Podsumowanie roku w fotografiach (zdjęcie ks. proboszcza z bpem).
 • W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI odeszła: śp. Apolonia MAŚCIANICA, lat 90. Pogrzeb zmarłej odbędzie się 28 grudnia, piątek o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…