• Witamy w naszej parafii WOJCIECHA. Dekretem ks. bpa ks. Wojciech Ebel będzie w naszej parafii służył pomocą duszpasterską.
 • Dziś I niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9:30 ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne.
 • Dziś zbiórka do puszek NA OGRZEWANIE kościoła. Bóg zapłać!
 • Dziś o godz. 11:00 w kościele św. Rodziny zostanie (została) odprawiona MSZA ŚW. W INTENCJI MIESZKAŃCÓW miasta w 506. rocznicę nadania praw miejskich Pile.
 • W poniedziałek obchodzimy święto św. Kazimierza, królewicza. Pamiętajmy w modlitwie o KAZIMIERZU LASOCIE, budowniczym naszej świątyni i wieloletnim proboszczu.
 • W tym tygodniu rozpoczynamy WIELKI POST. W ciągu całego okresu Wielkiego Postu należy powstrzymać się od udziału w zabawach.
  • ŚRODA POPIELCOWA - Msze Święte: 8:00, 18:00 i 19:30 z obrzędem posypania głów popiołem (do wtorku można przynieść palmy, z których zrobimy popiół); tego dnia należy zachować POST ŚCISŁY - wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i jeden posiłek do syta;
  • DROGA KRZYŻOWA - piątek: godz. 16:30 dla dzieci; godz. 17:30 dla młodzieży i dorosłych;
  • GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:00 przed wystawionym Jezusem.
 • W związku z Wielki Postem dzisiaj po Mszach Świętych będziemy rozdawać „ZDRAPKĘ WIELKOPOSTNĄ” wraz ze skarbonką Caritasu dla osób dorosłych, którzy będą chcieli bardziej świadomie i aktywnie przeżyć okres wielkiego postu wypełniając zaproponowane zadania i postanowienia.
 • Począwszy od Środy Popielcowej rozpoczynamy TYDZIEŃ MODLITW O TRZEŹWOŚĆ NARODU. Zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwości.
 • W tym tygodniu I CZWARTEK MIESIĄCA. Pamiętajmy o modlitwie za powołania.
 • 30 marca (sobota) o godz. 19:15 odbędzie się w naszej parafii KONCERT PASYJNY Poznańskiego Chóru Kameralnego. Szukamy sponsorów tego wydarzenia. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Rafałem.
 • Zapraszamy do PRZEKAZANIA 1% PODATKU na organizacje, które są związane z naszą parafią. Przy wyjściu z kościoła można będzie za tydzień w ciągu jednej minuty wypełnić deklaracje podatkowe. Potrzebny będzie tylko pesel.
 • Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego zaprasza na DRZWI OTWARTE, które odbędą się dnia 9 marca 2019 w godz. 10.00-13.00 przy ul. Dembowskiego 4. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoły i jednocześnie informujemy, że otwieramy klasy 7 szkoły podstawowej.
 • Krzysztof Kowal zaprasza na PIELGRZYMKĘ NAD BAJKAŁ do Irkucka koleją transsyberyjską w lipcu tego roku (20.07 – 1.08). Koszt to 2.900 zł i 800 dolarów. Zgłoszenia pod nr tel. 604 83-24-05. Ilość miejsc ograniczona.
 • W GOŚCIU NIEDZIELNYM – „Kto kocha Kościół” czyli o prawdziwej miłości Jezusa Chrystusa do Kościoła, który – choć składa się z grzeszników – jest Jego Oblubienicą, oraz o udawanej miłości tych, którzy Kościół atakują pod pozorem oczyszczenia.
 • W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI ODSZEDŁ: + Zdzisław KOTUS, lat 62. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godz. 12:00. Pół godziny wcześniej odmówimy Różaniec w intencji Zmarłego. Wieczny odpoczynek …

Back to top