• Trwamy w WIELKIM POŚCIE. W ciągu całego okresu Wielkiego Postu należy powstrzymać się od udziału w zabawach. Nabożeństwa okresowe:
  • DROGA KRZYŻOWA – piątek – 16:30 dla dzieci, 17:30 dla młodzieży i dorosłych;
  • GORZKIE ŻALE – niedziela – z kazaniem pasyjnym godz. 17:00 przed wystawionym Jezusem.
  • SPOWIEDŹ przez okres Wielkiego Postu możliwa również PODCZAS ADORACJI – godziny adoracji w przedsionku i na stronie parafialnej.
 • Bóg zapłać za OFIARY NA RZECZ REMONTU budynków parafialnych. W najbliższym czasie przedstawimy Wam, Drodzy Parafianie, plany nowego wejścia do naszej świątyni.
 • Za tydzień zbiórka do puszek na KRAJOWY FUNDUSZ MISYJNY.
 • W związku z Wielki Postem dzisiaj po Mszach Świętych przy prezbiterium będziemy rozdawać „ZDRAPKĘ WIELKOPOSTNĄ” (wraz ze skarbonką Caritasu) dla osób dorosłych, którzy będą chcieli bardziej świadomie i aktywnie przeżyć okres wielkiego postu wypełniając zaproponowane zadania i własne postanowienia.
 • Zapraszamy do PRZEKAZANIA 1% PODATKU na organizacje, które są związane z naszą parafią. Przy wyjściu z kościoła można będzie dosłownie w ciągu jednej minuty wypełnić deklaracje podatkowe. Potrzebny jest tylko pesel i dobra wola.
 • Zachęcamy do składania przyrzeczeń TRZEŹWOŚCI (zapisy na stoliku pod chórem).
 • W czwartek odprawimy wieczorem o godz. 18:00 MSZĘ ŚW. WOTYWNĄ O DUCHU ŚWIĘTYM w związku z trwającym Synodem diecezjalnym.
 • Z piątku na sobotę zapraszamy na NOCNĄ ADORACJĘ JEZUSA w Najświętszym Sakramencie. Początek godz. 20:00 – modlitwa prowadzona przez pierwszą godzinę, potem od 21:00 do 23:00 możliwość spowiedzi. Prosimy o zaznaczenie swojej obecności krzyżykiem na liście (stolik pod chórem), aby zawsze ktoś był.
 • Za tydzień w niedzielę ks. Rafał zaprasza na SPOTKANIE W KOŚCIELE po Mszy wieczornej RODZICÓW młodzieży, mającej przyjąć w tym roku bierzmowanie.
 • Od przyszłej niedzieli w Wielkim Poście zapraszamy na GODZINKI DO MATKI BOŻEJ BOLESNEJ (łącząc się duchowo ze Skrzatuszem) na godzinę 9:05.
 • 30 marca (sobota) o godz. 19:15 odbędzie się w naszej parafii KONCERT PASYJNY Poznańskiego Chóru Kameralnego. Szukamy sponsorów tego wydarzenia. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Rafałem bądź przekazanie darowizny do skrzynki pocztowej z zaznaczeniem celu „Na koncert”.
 • Krzysztof Kowal zaprasza na PIELGRZYMKĘ NAD BAJKAŁ do Irkucka koleją transsyberyjską w lipcu tego roku (20.07 – 1.08). Koszt to 2.900 zł i 800 dolarów. Zgłoszenia pod nr tel. 604 83-24-05. Ilość miejsc ograniczona.
 • W GOŚCIU NIEDZIELNYM – bardzo ciekawy artykuł o udziale naszych parafian w rekolekcjach w Skrzatuszu i wywiad z nimi.

Back to top