1. Nabożeństwa okresowe Wielkiego Postu:
 • DROGA KRZYŻOWA – piątek – 16:30 dla dzieci, 17:30 dla młodzieży i dorosłych;
 • GORZKIE ŻALE – niedziela – z kazaniem pasyjnym godz. 17:00 przed wystawionym Jezusem.
 1. SPOWIEDŹ w okresie Wielkiego Postu 20 min. przed każdą Mszą św., a także PODCZAS ADORACJI – godziny adoracji w przedsionku i na stronie parafialnej.
 2. Dziś zbiórka do puszek na KRAJOWY FUNDUSZ MISYJNY.
 3. Zapraszamy do PRZEKAZANIA 1% PODATKU na organizacje, które są związane z naszą parafią. Przy wyjściu z kościoła można będzie dosłownie w ciągu jednej minuty wypełnić deklaracje podatkowe. Potrzebny jest tylko pesel i dobra wola. Deklaracje można zabrać także do domu i tam wypełnić.
 1. Zachęcamy do składania przyrzeczeń TRZEŹWOŚCI (zapisy na stoliku pod chórem).
 2. Dziś w niedzielę ks. Rafał zaprasza na SPOTKANIE W KOŚCIELE po Mszy wieczornej RODZICÓW młodzieży, mającej przyjąć w tym roku bierzmowanie.
 3. Od tej niedzieli w Wielkim Poście zapraszamy na GODZINKI DO MATKI BOŻEJ BOLESNEJ (łącząc się duchowo ze Skrzatuszem) na godzinę 9:05.
 4. We wtorek UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 5. W środę zapraszamy na KRĄG BIBLIJNY po Mszy wieczornej na godz. 19:00.
 6. W tym tygodniu w godzinach dopołudniowych (śr-pt) odbędą się REKOLEKCJE SZKOLNE. Prosimy o modlitwę za nasze dzieci i młodzież oraz ojca rekolekcjonistę. REKOLEKCJE PARAFIALNE odprawimy w tym roku od IV niedzieli Wielkiego Postu (31.03-3.04) do środy włącznie.
 7. 30 marca (sobota) o godz. 19:15 odbędzie się w naszej parafii KONCERT PASYJNY Poznańskiego Chóru Kameralnego. Wciąż szukamy sponsorów tego wydarzenia. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Rafałem bądź przekazanie darowizny do skrzynki pocztowej z zaznaczeniem celu „Na koncert”.
 8. Serdecznie zapraszamy na DRZWI OTWARTE w Salezjańskiej Szkole Podstawowej
  i Salezjańskim Przedszkolu przy ul. Andersa, które odbędą się 23 marca (sobota) w godz. 10:00-13:00. W programie m.in. spotkania z salezjanami i nauczycielami, boskie śniadanie, część artystyczna oraz "poszukiwanie skarbów" z nagrodami! Nabór trwa!
 9. Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Pile – Motylewie organizuje PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ, na trasie której znajduje się Częstochowa, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice i Zakopane (z wyjazdem w Pieniny na spływ Dunajcem). Termin: 1 – 5 kwietnia. Koszt: 650 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy pod nr tel. 794 192 848.
 10. Od 22–24 marca (pt-ndz) w parafii św. Antoniego odbędzie się kolejna edycja KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO dla kandydatów pragnących zawrzeć małżeństwo w najbliższym czasie.
 11. Od 24-26 marca (ndz-wt) o godz. 19:00 przy parafii Wspomożenia Wiernych odbędą się WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE AKADEMICKIE, które poprowadzi ks. dr Jarosław Kwiecień.
 12. W sobotę 23 marca o godz. 11.00 w parafii św. Jana Bosko w Pile zostanie odprawiona MSZA ŚW. W INTENCJI DZIECI UTRACONYCH, poronionych i ich rodziców, a następnie odbędzie pogrzeb tych dzieci na pilskim cmentarzu.
 13. W sobotę w WSD w Koszalinie będziemy obchodzić 25-LECIE POWSTANIA RODZINY PRZYJACIÓŁ SEMINARIUM KOSZALIŃSKIEGO. Zapraszamy członków tej grupy modlitewnej.
 14. W poniedziałek pamiętajmy w modlitwie o IMIENINACH KS. BPA EDWARDA DAJCZAKA, naszego ordynariusza.
 15. W GOŚCIU NIEDZIELNYM – o nowoczesnych formach jałmużny; o papieskich rekolekcjach oraz drugi odcinek wielkopostnej Drogi Krzyżowej.