1. Dziś ZASŁANIAMY KRZYŻE aż do Liturgii Wielkiego Piątku. Uczyńmy to także w naszych domach.
 2. Nabożeństwa okresowe Wielkiego Postu: DROGA KRZYŻOWA – piątek – 16:30 dla dzieci, 17:30 dla dorosłych; 18:45 DLA MŁODZIEŻY, zwłaszcza bierzmowanej. Kandydaci do bierzmowania na ten rok otrzymają podczas nabożeństwa krzyż. GORZKIE ŻALE – z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17:15 przed wystawionym Jezusem (za tydzień o 17:00).
 1. Dziś po Mszy św. o godz. 9:30 ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne o sanktuarium w Loretto.
 2. Dziś o godz. 16:00 MSZA ŚW. TRYDENCKA.
 3. W środę na godz. 19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie przy Biblii w ramach KRĘGU BIBLIJNEGO.
 4. W czwartek zapraszamy na synodalną Mszę św. wotywną o Duchu Świętym, a po Mszy na kolejne SPOTKANIE GRUPY SYNODALNEJ.
 5. W piątek 12 kwietnia o godz. 19:00 po Mszy św. z kościoła św. Stanisława Kostki w Pile wyruszy – tradycyjną trasą - MIEJSKA DROGA KRZYŻOWA ulicami miasta.
 6. Z piątku na sobotę odbędzie się EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA. Nabożeństwo odbywa się w ciszy. Początek Mszą Świętą w naszej parafii o godz. 20:00 – taca przeznaczona na organizację (materiały, poczęstunek w Skrzatuszu). Więcej informacji u ks. Rafała, zapisy na stronie edk.org.pl.
 7. W sobotę o godz. 19:00 wyruszymy w DROGĘ KRZYŻOWĄ ULICAMI PARAFII. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 8. Za tydzień 14 kwietnia już NIEDZIELA PALMOWA. Nie zapomnijmy o zielonych gałązkach na Liturgię Niedzielną –można będzie je nabyć u młodzieży przez mszami. Tego dnia taca przeznaczona będzie na POTRZEBY REMONTOWO-BUDOWLANE
  w naszej parafii, a po Mszach zbiórka do puszek na KWIATY DO BOŻEGO GROBU.
 9. OGŁOSZENIE LITURGICZNE – po modlitwie „Ojcze nasz” nie mówimy „AMEN”, ponieważ ksiądz kontynuuje dalej modlitwę. Na jej zakończenie odpowiadamy:
  „Bo Twoje jest królestwo i potęga i chwała na wieki.” Nie opuszczajmy tego pierwszego „I”, gdyż do Boga należy wszystko: i potęga i chwała.
 10. W GOŚCIU NIEDZIELNYM – dziś w Gościu Niedzielnym płyta z filmem „Ignacy Loyola”.

Back to top