1. Dziś NIEDZIELA PALMOWA – błogosławimy gałązki i palmy, które mogliśmy nabyć u młodzieży przed Mszą św.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na POTRZEBY REMONTOWO-BUDOWLANE w naszej parafii. Po wizytacji biskupiej, która będzie miała miejsce 28 kwietnia, rozpoczniemy dalszy remont rur ciepłej i zimnej wody oraz ogrzewania z montażem nowego pieca. Kończymy powoli projekt wejścia bez schodów do naszego kościoła. Wykonujemy plan geodezyjny i stosowne pozwolenia na zmiany budowlane. Wielkie Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.
  1. Po Mszach zbiórka do puszek na KWIATY DO BOŻEGO GROBU.
  2. Gdyby ktoś był zainteresowany ROZWAŻANIAMI Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z roku bieżącego lub 2018, można materiały wziąć z zakrystii (dobrowolna ofiara).
  3. GOŚĆ NIEDZIELNY – Gość Niedzielny wyjaśnia całą liturgię Triduum Paschalnego, prosto i dokładnie.

Back to top