1. W naszej parafii odbyła się KANONICZNA WIZYTACJA KS. BISKUPA KRZYSZTOFA ZADARKO. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim parafianom, którzy pomagali czynnie podczas wizytacji. Bóg zapłać.
 2. Bóg zapłać także za OFIARY NA RZECZ CIERPIĄCYCH PRZEŚLADOWANIA NA SRI LANCE. Zebraliśmy 560 zł (połowa ofiar do Caritas diecezji), które przekazujemy bezpośrednio potrzebujących przez organizację „Kościół w potrzebie”. Info na stronie internetowej. Dziękujemy także za dary dla biedniejszych od nas, które zebraliśmy jeszcze przed Wielkanocą. W sumie zebraliśmy 380 kg, zrobiliśmy 51 paczek, 21 osób odebrało paczki osobiście, pozostałe zostały dostarczone przez członków Caritas.
 3. Dziś NIEDZIELA BIBLIJNA. Prosimy o wzięcie karteczki z wersetami Pisma Świętego do dzisiejszej lektury.
 1. [ Dziś po Mszy św. o godz. 9:30 ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH i krótkie spotkanie formacyjne na salce katechetycznej. ] Zapraszamy na PIELGRZYMKĘ autokarową do św. Józefa (Kalisz) i Matki Bożej (Częstochowa) 22 i 23 czerwca (sobota niedziela z noclegiem). Koszt zależny od ilości zgłoszeń. Zapisy w zakrystii.
 2. NABOŻEŃSTWA MAJOWE – każdego dnia o godz. 17:30. Szczególnie zapraszamy na tę formę pobożności dzieci i rodziców I Komunijnych.
 3. W środę na godz. 19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO. W środę także uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 4. W czwartek o godz. 18:00 odprawimy WOTYWĘ O DUCHU ŚWIĘTYM w związku z trwającym Synodem diecezjalnym.
 5. Za tydzień TACA przeznaczona będzie na potrzeby remontowe.
 6. Za tydzień KAZANIA POWOŁANIOWE wygłosi ks. Janusz Bujak, który także odprawi Mszę św. Trydencką o godz. 16:00.
 7. W następną niedzielę po Mszy o godz. 18:00 SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ w kościele. Obecność obowiązkowa.
 8. GOŚĆ NIEDZIELNY Na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej ? oraz: Dlaczego katolik powinien być patriotą ?
 9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Janusz CZARNECKI, lat …. (Msza pogrzebowa we wtorek o godz. 12:00); Aleksandra WOŹNIAK (Msza pogrzebowa w środę o godz. 12:00). Zmarł także ojciec naszej katechetki, pani Ewy Kledzik, Józef MAŁUCH (Msza pogrzebowa w parafii św. Józefa na Podlasiu w poniedziałek o godz. 12:30). Wieczny odpoczynek …

Back to top