1. Dziś gościmy kleryka Marka, który przekazał nam słowo ks. Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie. Bóg zapłać za ofiary, które złożymy po Mszach św. na UTRZYMANIE SEMINARIUM.
 2. W najbliższą sobotę ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE w konkatedrze w Kołobrzegu.
 3. NABOŻEŃSTWA MAJOWE – każdego dnia o godz. 17:30. To już ostatni tydzień przepięknego nabożeństwa do Matki Bożej.
 1. W sobotę (I sobota miesiąca) Różaniec Wynagradzający po Mszy św. porannej o godz. 8:00. Wieczorem o godz. 17:30 rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE.
 2. 31 maja w piątek (Święto NAWIEDZENIA NMP) o godz. 8:00 bp Edward Dajczak podziękuje podczas Mszy św. za 30 LAT ISTNIENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 im. Królowej Jadwigi w Pile. Zapraszamy wszystkich na tę uroczystość.
 3. ZAPISY DO BIERZMOWANIA – uczniowie z klasy 7 szkoły podstawowej mogą odebrać w zakrystii kartę zgłoszeniową (jest również dostępna na stronie
  w zakładce -sakramenty-bierzmowanie). Z wypisaną kartą (jeszcze bez aktu chrztu) rodzice z dzieckiem umawiają się na spotkanie indywidualne z ks. Rafałem (numer komórkowy na karcie zgłoszeniowej). Zapisy do 14 czerwca.
 4. PIERWSZA spowiedź dzieci i rodziców Pierwszokomunijnych odbyła się w miniony piątek. DRUGA spowiedź tuż przed UROCZYSTĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ (16 czerwca) w piątek 14 czerwca. RODZINNA KOMUNIA ŚWIĘTA możliwa w najbliższe niedziele: 26 maja, 2 czerwca lub 9 czerwca o godz. 11:00 przy klęcznikach na środku wraz z rodzicami i rodziną.
 5. Za tydzień uroczystość WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, a za dwa tygodnie ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, dlatego w piątek rozpoczynamy NOWENNĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
 6. O godz. 9:30 Msza św. w intencji ŻYWEGO RÓŻAŃCA, zmiana tajemnic i spotkanie formacyjne po Mszy świętej.
 7. W następną niedzielę o godz. 16:00 MSZA ŚW. W RYCIE TRYDENCKIM.
 8. Zapraszamy na PIELGRZYMKĘ autokarową do św. Józefa (Kalisz) i Matki Bożej (Częstochowa) 22 i 23 czerwca (sobota i niedziela, z noclegiem). Zostało już tylko kilka miejsc. Koszt zależny od ilości zgłoszeń (około 200 zł). Zapisy w zakrystii.
 9. PIELGRZYMKA MOTOCYKLISTÓW – 1 czerwca w sobotę zapraszamy do Skrzatusza wszystkich motocyklistów na godz. 12:00 (Msza św., poświęcenie motocykli i poczęstunek dla uczestników pielgrzymki). Ks. proboszcz zaprasza chętnych cyklistów na godz 11:00 na wspólny start.
 10. Rozpoczynamy REMONT zaplecza sanitarnego i gospodarczego przy salkach katechetycznych. Prosimy o pomoc materialną oraz od wtorku o pomoc w pracach fizycznych. Obecnie wymieniamy stary piec CO na nowy oszczędniejszy. Dziękujemy wszystkich Darczyńcom i Ofiarodawcom.
 11. Już zapraszamy na FESTYN PARAFIALNY (Faustynki Jadwiżyńskie), który odbędzie się 16 czerwca w niedzielę. Dlatego zapraszamy Radę Parafialną i osoby pragnące pomóc w organizacji Festynu na spotkanie o godz. 19:00 w najbliższy czwartek.
 12. GOŚĆ NIEDZIELNY – w jaki sposób matki świętych przyczyniły się do świętości swoich dzieci? – o wyzwaniach, przed jakimi stoi obecnie polski Kościół.
 13. Dziś wybory. Zachęcamy do wypełnienia obowiązku obywatelskiego i GŁOSOWANIA zgodnie z dobrze ukształtowanym własnym sumieniem.