1. Dzisiaj:
 2. UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – koniec okresu Komunii wielkanocnej;
 3. I KOMUNIA ŚWIĘTA 11-rga dzieci o godz. 11:00. Pamiętajmy o nich i ich rodzicach
  w modlitwie;
 4. ZBIÓRKA do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL;
 5. MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, który rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11:30 w kościele św. Antoniego. Prosimy o przyniesienie pieluch dla dzieci dla Domu samotnych matek oraz ubranie się na biało.
 6. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – każdego dnia o godz. 17:30.
 7. We wtorek o 18:00 MSZA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.
 1. SPOTKANIE organizacyjne dla rodziców i młodzieży pragnącej zgłosić się DO BIERZMOWANIA w środę (19.06.) o godz. 19:00 w kościele. Proszę przynieść karty zgłoszeniowe.
 2. W czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA – Msze w porządku niedzielnym, po Mszy o 12:30 wyruszymy z procesją eucharystyczną ulicami naszej parafii. Prosimy osoby chętne, aby przygotować ołtarz przy swoim domu, budynku, bloku o zgłoszenie się do zakrystii. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy oraz powstrzymania się od prac niekoniecznych.
 3. W czwartek (Boże Ciało) PARAFIA ŚW. STANISŁAWA KOSTKI ZAPRASZA NA FESTYN PARAFIALNY od 14:30 do 22:00.
 4. Już za tydzień zapraszamy na PIELGRZYMKĘ autokarową do Kalisza i Częstochowy 22.-23.06. (sobota i niedziela, z noclegiem). Koszt około 200 zł.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. harcerki będą rozprowadzać ciasto zbierając OFIARY NA LETNI OBÓZ.
 6. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii.
 7. „SENIORZE, BĄDŹ BEZPIECZNY” pod takim hasłem odbędzie się w następny poniedziałek (17.06) o godz. 12:00 spektakl z herbatą i ciastem dla seniorów. Mamy jeszcze tylko 6 bezpłatnych zaproszeń. Miejsce to Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA, ul. Okrzei 9.
 8. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – artykuł o ciemnej stronie Internetu (zwłaszcza dla rodziców
  i dziadków) oraz artykuł o tym, jaką wartość ma modlitwa tradycyjnymi formułami.
 9. FESTYN PARAFIALNY (Faustynki Jadwiżyńskie) od godz. 14:00 do 17:30. Zapraszamy szczególnie dzieci z rodzinami. Atrakcje to ZAMKI DMUCHANE, ZABAWY DLA DZIECI, PRAWDZIWY WÓZ POLICYJNY Z POLICJANTAMI, ZABYTKOWE SAMOCHODY, LODY OD PRAWDZIWEJ KROWY, OBIAD Z GRILLA, włoska „PASTA DI RAGU” (w wykonaniu ks. Wojciecha), pyszna GROCHÓWKA, najlepsze CIASTA naszych parafianek, NAPOJE gazowane i naturalne, DEGUSTACJA WINA mszalnego, LOTERIA FANTOWA, gdzie każdy los wygrywa – im więcej kupionych losów, tym większa szansa na wygranie głównych nagród: ELEKTRYCZNA DESKOROLKA, 2 zaproszenia na BADANIE REZONANSU magnetycznego w cenie 450 zł, 5 bonów na PRZEGLĄD SAMOCHODU u p. Nowaka i PRAWDZIWE SREBRNE KOLCZYKI z Armenii. Dochód z festynu przeznaczony będzie na remonty pomieszczeń przy salkach (kuchnia i łazienka).