1. FESTYN – Dziękujemy za Wasz zaangażowany udział w Faustynkach Jadwiżyńskich w minioną niedzielę. Zebraliśmy na remonty salek na dole 2.657 złotych (wydatki minus przychody).
 2. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA – wielkie DZIĘKUJĘ za przygotowanie 4 ołtarzy na trasie procesji Bożego Ciała pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych.
 3. Jednoczymy się w modlitwie z PIELGRZYMAMI do św. Józefa (Kalisz) i Matki Boskiej Częstochowskiej (Częstochowa).
 4. Ofiary na WEJŚCIE DO KOŚCIOŁA – w kopertach otrzymaliśmy 15.490 zł. Bóg zapłać!
 5. Dzisiaj na wyspie od godz. 19:00 KONCERT UWIELBIENIOWY, modlitwa i świadectwa z okazji jutrzejszej uroczystości św. Jana Chrzciciela, patrona naszego miasta.
 6. Dziś po Mszach św. harcerki będą rozprowadzać ciasto zbierając OFIARY NA LETNI OBÓZ.
 1. Dzisiaj po Mszach na prośbę Episkopatu Polski odśpiewamy suplikację „Święty Boże, Święty Mocny…” w ramach EKSPIACJI ZA ŚWIĘTOKRADZTWA I PROFANACJE.
 2. Dzisiaj po sumie o 9:30 pójdziemy z Jezusem Eucharystycznym w procesji dookoła kościoła. W czwartek pobłogosławimy WIANKI. PROCESJE w tygodniu po litanii do Serca Jezusa a przed Mszą Świętą wieczorną do piątku włącznie.
 3. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE – każdego dnia o godz. 17:30 – w niedzielę zakończenie.
 4. W piątek ze względu na UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii.
 6. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – artykuł o cudach eucharystycznych oraz o sile matczynej modlitwy.

Back to top