1. REMONTY – w tym tygodniu podłączyliśmy kolejny pion zimnej i ciepłej wody na plebanii. Wielkie „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom. W tym tygodniu otrzymaliśmy w kopertach 2 860 zł, a na konto parafialne w miesiącu czerwcu zostało wpłacone 4 760zł. Czekamy na plany geodezyjne wejścia do kościoła. Kontynuujemy prace przy zapleczu socjalnym na dole kościoła. Osoby chętne do pomocy fizycznej zapraszamy codziennie od godz. 9:00.
  2. Dzisiaj kończymy NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE o 17:30.
  1. Na czas wakacyjny (lipiec, sierpień) KANCELARIA PARAFIALNA otwarta po Mszach Świętych. Nie ma Mszy św. porannej o godz. 8:00.
  2. W tym tygodniu I CZWARTEK MIESIĄCA – adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:00, a Msza św. o godz. 18:00 wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie.
  3. I PIĄTEK MIESIĄCA – Spowiedź od godz. 17:00. Odwiedziny chorych ks. Krzysztof od godz. 9:00. Msza św. tego dnia wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  4. I SOBOTA MIESIĄCA – o godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z RÓŻAŃCEM WYNAGRADZAJĄCYM, o godz. 18:00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  5. Za tydzień o godz. 16:00 Msza św. Trydencka.
  6. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii.
  7. W GOŚCIU NIEDZIELNYM ciekawy artykuł o piciu … i antybiotykach, o piciu wody w upały oczywiście.