1. Przypominamy, że na czas wakacyjny (lipiec, sierpień) KANCELARIA PARAFIALNA otwarta jest po Mszach Świętych. Nie ma także Mszy św. porannej o godz. 8:00 w tygodniu. Porządek Mszy niedzielnych bez zmian.
  2. We wtorek we wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel pod koniec Mszy wieczornej będzie można przyjąć SZKAPLERZ KARMELITAŃSKI. Więcej szczegółów na stronie parafialnej i u ks. Rafała. Prosimy o przemodlenie i rozważenie przyjęcia cudownego znaku i zgłoszenie się przed Mszą wieczorną we wtorek – chodzi o ilość szkaplerzy.
  3. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na TACĘ REMONTOWĄ.
  1. Zapraszamy na ADORACJĘ NOCNĄ z 17 na 18 lipca (z środy na czwartek) w godzinach od 20:00 do 9:00. Przyjdźmy ze swoimi intencjami,  a szczególnie módlmy się w tym czasie o powołania kapłańskie i zakonne. Pierwsza godzina będzie prowadzona. SPOWIEDŹ podczas nocnej adoracji od 21:00 do 23:00. Prosimy o zaznaczenie swojej obecności na stoliku za ławkami.
  2. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii. Można też zostawić intencję (dziękczynną, błagalną) do omodlenia przez pielgrzymów, którą zostawimy Maryi na Jasnej Górze.
  3. W GOŚCIU NIEDZIELNYM – artykuł o szkaplerzu – czym jest i skąd pochodzi niezwykła moc dwóch malutkich skrawków materiału oraz rozmowa z aktorką Ewą Błaszczyk, która założyła klinikę Budzik.

Back to top