1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej będziemy ŚWIĘCIĆ POJAZDY zawierzając kierowców i środki transportu św. Krzysztofowi. Ofiary przy tej okazji zebrane przeznaczymy na pojazdy dla misjonarzy (propozycja, aby przekazać 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy).
  2. W tym tygodniu KANCELARIA po Mszy w poniedziałek i w sobotę będzie nieczynna. Zapraszamy w inne dni.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w PIESZEJ PIELGRZYMCE NA JASNĄ GÓRĘ oraz do włączenia się w tzw. „Złotą Grupę” – pielgrzymowania w łączności duchowej – zapisy i materiały w zakrystii. Msza na rozpoczęcie pielgrzymki odbędzie się 1 sierpnia w Skrzatuszu o godz. 12:00. Zachęcamy także do przejścia pierwszego dnia ze Skrzatusza do Piły razem z grupą 7.
  2. SPOTKANIA MODLITEWNE ZŁOTEJ GRUPY będą w naszej parafii od razu po Mszach wieczornych w dniach 1-13 sierpnia.
  3. Osoby, które chciałyby PRZYJĄĆ PIELGRZYMÓW grupy nr 6 na nocleg z 1 na 2 sierpnia 2018 proszone są o zapisanie się na listę w zakrystii. Podejmijmy ich z otwartym sercem oraz domem.
  4. W tym tygodniu I CZWARTEK MIESIĄCA – adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:00, a o godz. 18:00 MSZA O POWOŁANIA.
  5. I PIĄTEK MIESIĄCA – Spowiedź od godz. 17:00. Tego dnia Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Tego dnia można uzyskać ODPUST PORCJUNKULI – odpustu zupełnego udziela się wiernemu, który nawiedzi kościół katedralny, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam pobożnie odmówi Ojcze nasz i Credo (Wierzę w jednego Boga).
  6. I SOBOTA MIESIĄCA – o godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z RÓŻAŃCEM WYNAGRADZAJĄCYM.
  7. W ostatnich dniach odszedł do WIECZNOŚCI śp. Stanisław SOBIERALSKI, lat 61. Polećmy zmarłego brata Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…