• W tym tygodniu zaczynamy MIESIĄC PAŹDZIERNIK, czas szczególnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa codziennie o 17:30. RÓŻANIEC DLA DZIECI w poniedziałki, środy i piątki o 16:30.
 • Zapraszamy dzieci (i całe rodziny) do wzięcia udziału w KONKURSIE NA WYKONANIE RÓŻAŃCA. Za tydzień 6 października na koniec Mszy o godz. 11:00 wybierzemy jury różańcowe, które nagrodzi poszczególne arcydzieła.
 • Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy parafialnych REMONTACH. Również w tym tygodniu prosimy osoby chętne do pomocy fizycznej od 9:30. Za wszystkie dary materialne z serca dziękujemy.
 • W tym tygodniu I CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTA MIESIĄCA. W czwartek różaniec w intencji powołań kapłańskich. ODWIEDZINY CHORYCH z Komunią św.: ks. Proboszcz i ks. Wojciech w piątek od godz. 9:00, ks. Rafał uzgadnia wizyty telefonicznie. SPOWIEDŹ w piątek od 17:00. RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY z medytacją biblijną w sobotę 5 października po Mszy św. porannej.
 • W sobotę 5 października we WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ zapraszamy do wspólnego zatrzymania się przy bocznym ołtarzu - po Mszy wieczornej odmówimy litanię, powierzając swoje sprawy i całą naszą parafię, oraz oddamy cześć relikwiom naszej patronki.
 • Za tydzień będziemy gościć ks. Sylwestra Kubika, kustosza sanktuarium św. Antoniego w Częstochowie, który wygłosi słowo i będzie promował swoją POEZJĘ.
 • Skauting to sprawdzona metoda wspierająca wychowanie dzieci i młodzieży. Zapraszamy chłopców w wieku 8 -16 lat i dziewczynki 8-12 lat na OTWARTE ZBIÓRKI SKAUTÓW, które odbędą się 5 października w godz. od 10 do 13 w naszej parafii.
 • SALEZJAŃSKIE PRZEDSZKOLE przy ul. Andersa informuje, że dysponuje jeszcze wolnymi miejscami. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, aby ich pociechy wzrastały w radosnej atmosferze chrześcijańskich wartości!
 • Parafia NMP Wspomożenia wiernych organizuje wyjazd autokarowy dla młodzieży w dniach 28.12.2019-1.01.2020 na EUROPEJSKIE SPOTKANIE MŁODYCH Taize we Wrocławiu. Wiek 16-35 lat. Koszt 350 zł. Zapisy do końca października u ks. Rafała.
 • W dniach 21-29.02.2020 parafia NMP Wspomożenia wiernych organizuje 9-dniową PIELGRZYMKĘ samolotową DO LIBANU śladami św. Szarbela. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 • GOŚĆ NIEDZIELNY: specjalny dodatek – margaretka z modlitwą za kapłanów.
 • Polecamy przepiękny KALENDARZ ŚCIENNY na rok 2020 z ilustracjami sanktuarium w Skrzatuszu i katedr naszej diecezji w cenie 10 zł.

Back to top