1. Dziś gościmy w naszej parafii SYLWESTRA KUBIKA z Częstochowy, który głosi Słowo Boże, a po Mszach św. rozprowadza tomiki poezji (jedynie 10 zł).
 2. MIESIĄC PAŹDZIERNIK to czas modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa codziennie o 17:30. RÓŻANIEC DLA DZIECI w poniedziałki, środy i piątki o 16:30.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 9:30 ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne po Mszy św.
 4. Dziś KONKURS NA WYKONANIE RÓŻAŃCA. O godz. 11:00 wybierzemy jury różańcowe, które nagrodzi przyniesione arcydzieła.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu pomagali przy parafialnych REMONTACH. Również w tym tygodniu prosimy osoby chętne do pomocy fizycznej od 9:30. Za wszystkie dary materialne z serca dziękujemy.
 6. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
 7. W środę zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 8. W czwartek o godz. 18:00 Msza św. wotywna o Duchu Świętym w związku z trwającym SYNODEM DIECEZJALNYM. Spotkanie synodalne odbędzie się w następny czwartek.
 9. W następną niedzielę odbędzie się Msza św. Trydencka o godz. 16:00 z udziałem SCHOLI GREGORIAŃSKIEJ, która będzie upiększać Mszę św. także o godz. 12:30. Zapraszamy.
 10. Za tydzień zbiórka do puszek na DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA wspierające uzdolnionych studentów. Ofiary zbierać będą młodzi z naszej parafii.
 11. Parafia NMP Wspomożenia wiernych organizuje wyjazd autokarowy dla młodzieży
  w dniach 28 grudnia do 1 stycznia na EUROPEJSKIE SPOTKANIE MŁODYCH Taize we Wrocławiu. Wiek 16-35 lat. Koszt 350 zł. Zapisy do końca października u ks. Rafała.
 12. GOŚĆ NIEDZIELNY: o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej spowiednik ks. Michał Sopoćko a także wspomnienie o śp. Janie Kobuszewskim, który żartami rozbrajał smutki świata.
 13. Polecamy przepiękny KALENDARZ ŚCIENNY na rok 2020 z ilustracjami sanktuarium w Skrzatuszu i katedr naszej diecezji w cenie 10 zł.