1. Dzisiaj po Mszach św. można nabyć pyszne KREMÓWKI za 5 zł. Smacznego!
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji Szkolnego Koła Caritas „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE”, która wspiera potrzebujących. Z rąk młodzieży zabierzmy ze sobą symboliczne pudełko zapałek wspomagając materialnie koszty opału dla biednych.
  3. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE codziennie o 17:30, w poniedziałek i środę o 16:30 dla dzieci. Zakończenie w czwartek o 17:30.
  4. W piątek 1 listopada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 18:00. NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 12:30, gdyż o godz. 14.00 na pilskim cmentarzu odbędzie się PROCESJA w intencji zmarłych oraz Msza św. bezpośrednio po procesji. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. SPOWIEDŹ dzień wcześniej (w czwartek) od 17:00, w piątek od 17:30. ODWIEDZINY CHORYCH z racji uroczystości będą przeniesione na następny tydzień.
  5. W sobotę 2 listopada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – zapraszamy na Msze św. jako największą modlitwę za zmarłych o godz. 8:00, 15:15 i 18:00. Naszą modlitwę za zmarłych będziemy kontynuować NIESZPORAMI o 17:15. Tego dnia KANCELARIA BĘDZIE NIECZYNNA.
  6. 2 listopada to także PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – adoracja oraz Różaniec Fatimski z 15-minutowym rozważaniem po Mszy św. porannej o godz. 8:00.
  7. WYPOMINKI: Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w rozniesienie wypominek. Wypełnione lub uzupełnione kartki z imionami zmarłych można przekazać w zakrystii lub położyć na tacę. Pustą kartkę do wypisania można pobrać ze stoliczka za ławkami. Będziemy modlić się za zmarłych codziennie o 17:30 od 3 listopada. Porządek modlitwy ogłosimy 1 listopada.
  8. Zachęcamy do uzyskania ODPUSTU ZA ZMARŁYCH pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo w intencjach Ojca Świętego oraz nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych – w dniach od 1 do 8 listopada. Więcej informacji o warunkach na tablicy ogłoszeń (żółta kartka) i stronie parafialnej.
  9. Do nabycia KALENDARZ ŚCIENNY na rok 2020 oraz GOŚĆ NIEDZIELNY (za 6 zł), a w nim płyta z filmem „Bernadetta. Cud w Lourdes” oraz artykuł o wybitnych Polakach, bez których świat nie byłby taki sam.