1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Przy tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku pomoc obejmie głównie Sudan Południowy, gdzie 7 mln ludzi głoduje, a połowa z nich nie ma dachu nad głową.
  2. We wtorek 5 listopada odprawimy MSZĘ WOTYWNĄ DO ŚW. S. FAUSTYNY – jedna z intencji mszalnych obejmie wszystkie intencje, które można składać do skrzynki (ołtarz boczny), a wyczytamy je po Mszy podczas nabożeństwa.
  3. ODWIEDZINY CHORYCH: ks. Wojciech w piątek; ks. Rafał w czwartek i w piątek do południa.
  4. Zachęcamy do obejrzenia w kinie Helios filmu „NIEPLANOWANE”. Jest to dramat, przedstawiający prawdziwą historię Abby Johnson, która niesie ze sobą mocne przesłanie pro-life.
  5. W dniu 11 listopada 2019 r. odbędzie się XXVI DIECEZJALNA PIELGRZYMKA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie (ul. Seminaryjna 2). Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 9:30, a zakończenie ok. godz. 17:00.
  6. SPOTKANIE ORGANIZACYJNE przed wyjazdem do Wrocławia na Spotkanie Młodych TAIZE odbędzie się 13 listopada o godz. 19:00 w kaplicy akademickiej przy parafii Wspomożenia Wiernych.
  7. Do nabycia KALENDARZ ŚCIENNY oraz GOŚĆ NIEDZIELNY (za 6 zł), a w nim dwa artykuły o świętości: prosimy o pomoc bliźnich na ziemi. Więc czemu nie tych w niebie?
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej do WIECZNOŚCI odszedł śp. Tadeusz Pilarski, lat 60. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…