1. Adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Zapraszamy na RORATY o godz. 6:45 w poniedziałek, środę i piątek. Dzieci Z LAMPIONAMI I SERCAMI z wypisanym dobrym uczynkiem. Po tych Mszach pyszne pączki i kakao. Chętne panie (mamy) prosimy o pomoc w przygotowaniu słodkiego napoju, a sponsorów o pomoc w zakupie pączków. We wtorek i czwartek Roraty o 18:00, a w sobotę o 8:00.
 1. REKOLEKCJE ADWENTOWE za dwa tygodnie 15, 16 i 17 grudnia (niedziela – wtorek).
 2. W Adwencie podczas każdej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI – rozpiska adoracji na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 3. Dziś ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie po Sumie na salce katechetycznej (temat spotkania to MSZA ŚWIĘTA).
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się SPOTKANIE DLA DZIECI I RODZICÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH W NASTĘPNYM ROKU DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ.
 5. Dziś dodatkowa Msza św. o 16:00 W RYCIE TRYDENCKIM.
 6. W tym tygodniu I CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTA miesiąca. Modlitwą czwartkową na adoracji ogarnijmy KLERYKÓW naszego seminarium i KAPŁANÓW.
 7. ODWIEDZINY CHORYCH: ks. proboszcz i ks. Wojciech w piątek; ks. Rafał w czwartek i piątek do południa. PIERWSZOPIĄTKOWA SPOWIEDŹ od 15:00 do 18:00.
 8. W czwartek 5 GRUDNIA wieczorna intencja Mszy św. obejmie wszystkie intencje, które można składać do skrzynki przy ołtarzu ŚW. FAUSTYNY. Wyczytamy je po Mszy podczas NABOŻEŃSTWA. Ofiary będzie można złożyć na tacę podczas Mszy.
 9. PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA – adoracja oraz Różaniec Fatimski z 15-minutowym rozważaniem po Mszy św. porannej o godz. 8:00.
 10. Za tydzień UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
 11. W następną niedzielę Dzień Modlitw w intencji KOŚCIOŁA NA WSCHODZIE oraz zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 12. Za tydzień w niedzielę w parafii św. Stanisława Kostki o godz. 12:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji PSZCZELARZY i ich rodzin. Zaprasza Stowarzyszenie Pszczelarzy Pilskich.
 13. Dziękujemy za ofiary na pokrycie KOSZTÓW OPRAWY 8 obrazów Apokalipsy i 4 dekoracyjnych. Cegiełki – koperty znajdują się na krzesłach przy obrazach. Bóg zapłać za już złożone 570 zł.
 14. Dziś ZBIÓRKA DO PUSZEK NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA, które średnio miesięcznie kosztuje nas około 2.500 zł. Prosimy pamiętać o zamykaniu drzwi wejściowych do kościoła i przejściowych w przedsionku.
 15. ŚWIECE WIGILIJNE (duża 20 zł, mała 8 zł) i OPŁATKI (dobrowolna ofiara przeznaczona na remonty) do nabycia u p. Henryka w przedsionku.
 16. 6 i 7 grudnia (pt 1500 – 2000 sb 1100 – 1600) w sklepach Piotr i Paweł (IBI) oraz Biedronka (Al. Powstańców Wlkp.) parafialna CARITAS przeprowadzi ZBIÓRKĘ ŻYWNOŚCI – zachęcamy do pomocy przy zbiórkach (kontakt z p. Moniką t. 512 260 112). Robiąc zakupy dla własnej rodziny pamiętajmy o potrzebujących (ofiarując produkty o długim terminie ważności). Do wzięcia są także TORBY MIŁOSIERDZIA, które napełnione możemy złożyć przy ołtarzu Matki Bożej.
 17. Zachęcamy do wzięcia udziału w ADWENTOWYM CHALLENGE’U – spotkania z Ewangelią … korzystając ze smartfonu. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i u ks. Rafała.
 18. Do nabycia KALENDARZ ŚCIENNY na 2020 rok oraz GOŚĆ NIEDZIELNY z przepięknym świadectwem Polaków modlących się przy grobie ks. Dolindo.
 19. W minionym tygodniu DO WIECZNOŚCI odszedł + Zdzisław ŻYCZYŃSKI, lat 72. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.