1. Już niedługo Wielki Post, który rozpoczniemy w następną środę posypaniem głów popiołem. PROSIMY O PRZYNOSZENIE PALM z tamtego roku, by je spopielić. Można je zostawiać w dowolnym czasie w przedsionku.
 2. Dziś po Mszy wieczornej odbędzie się SPOTKANIE dla młodzieży z 1 liceum przygotowującej się do BIERZMOWANIA.
 3. We wtorek Filip, na pomoc któremu dzieci zbierały ofiary w czasie jasełek i po Mszach, przejdzie bardzo poważną operację w Niemczech. W poniedziałek o 19:15 odprawimy Mszę o szczęśliwy przebieg operacji, o światło Ducha Świętego dla lekarzy. Pół godziny wcześniej możliwość spowiedzi. O 20:00 adoracja z modlitwą różańcową W INTENCJI FILIPA i jego rodziny.
 4. Zapraszamy na NOCNĄ ADORACJĘ JEZUSA z 21 na 22 lutego w godzinach od 20 do 8. W sobotę rano odprawimy Mszę w intencji osób, które będziemy omadlać podczas prowadzonej modlitwy piątkowej o 20. SPOWIEDŹ podczas nocnej adoracji od 21:00 do 23:00. Na stoliku za ławkami jest lista, prosimy o zaznaczenie obecności.
 5. W sobotę obchodzimy święto katedry św. Piotra.
 6. APEL KOMENDANTA POLICJI w Pile do osób starszych, by nie dać się oszukać przez telefon, że policja ratuje Wam pieniądze ulokowane w banku czy żądać pieniędzy za wypuszczenie na wolność rzekomych „wnuczków”. W tym roku oszukano już 4 osoby na kwotę blisko 100.000 złotych.
 7. Zapraszamy chłopaków w wieku 12-16 lat do gry, zabawy i rozwoju z HARCERSTWEM KATOLICKIM w sobotę 22 lutego o godz. 10:00 pod kościołem.
 8. Za tydzień ministranci po Mszach Świętych będą rozprowadzać PYSZNE PĄCZKI w cenie 2,50 zł – dochód przeznaczą na wspólny wyjazd. Smacznego!
 9. Za tydzień taca niedzielna przeznaczona jest NA BUDOWĘ KOŚCIOŁÓW w diecezji.
 10. W następną niedzielę ofiary do puszek będzie zbierać ANNA Z UKRAINY, która podzieli się świadectwem pracy na Wschodzie.
 11. W następną niedzielę (23.02) o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W LUTYM. Prosimy o zgłaszanie dzieci w zakrystii, smsem (ks. Krzysztof 604 83 24 05 lub parafialny 797 634 437) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 12. DOBREGO DNIA z Janem Pawłem II – są już do nabycia książeczki z myślami świętego papieża Polaka Jana Pawła II na każdy dzień roku w cenie 10 zł.
 13. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II; o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła.