1. NABOŻEŃSTWA WIELKIEGO POSTUDROGA KRZYŻOWA: piątek: godz. 16:30 dla dzieci (DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE OBOWIĄZKOWO); 17:30 dla młodzieży i dorosłych; GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem. GODZINKI DO MB BOLESNEJ w niedzielę o 9:05.
 2. W związku z Wielkim Postem zachęcamy do jałmużny wielkopostnej do SKARBONKI CARITAS.
 3. W czasie Wielkiego Postu PODCZAS ADORACJI Najświętszego Sakramentu SPOWIADAMY. Także 30 min. przed Mszą św.
 4. [ZMIANA TAJEMNIC Żywego Różańca i spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9:30.]
 5. Od dziś (niedziela) w parafii św. Stanisława Kostki rozpoczynają się PRZYGOTOWANIA DOROSŁYCH DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA o godz. 15:00, zapisy w biurze parafialnym.
 6. W najbliższą środę po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO.
 7. W czwartki Wielkiego Postu Mszę św. poranną o godz. 8:00 będziemy odprawiali wraz z JUTRZNIĄ – modlitwą poranną Ludu Bożego. Zapraszamy.
 8. W czwartek podczas Mszy wieczornej będziemy modlić się za wstawiennictwem ŚW. S. FAUSTYNY (po Mszy nabożeństwo) w intencjach złożonych przy obrazie Apostołki Miłosierdzia.
 9. W tym tygodniu: I CZWARTEK (adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań), I PIĄTEK (odwiedziny chorych ks. Krzysztof i ks. Wojciech od godz. 9:00) i I SOBOTA miesiąca (Różaniec wynagradzający po Mszy św. o godz. 8:00).
 10. Za tydzień TACA NA POTRZEBY REMONTOWE, a po Mszach Św. ZBIÓRKA DO PUSZEK na Krajowy FUNDUSZ MISYJNY.
 11. W następną niedzielę o godz. 16:00 odprawiamy MSZĘ ŚWIĘTĄ TRYDENCKĄ, dlatego Gorzkie Żale za tydzień 15 min. PÓŹNIEJ – 17:15.
 12. W przyszłą niedzielę (08.03) po Mszy wieczornej odbędzie się SPOTKANIE dla bierzmowanych z klas 1 LICEUM. Obecność obowiązkowa!
 13. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE od przyszłej niedzieli (8-10.03) przy parafii Wspomożenia Wiernych, które poprowadzi dominikanin o. Marek Urbanowski.
 14. „40 DNI DLA ŻYCIA” – w przedsionku kościoła jest plakat i ulotki z informacją jak dołączyć się do modlitwy w intencji obrony życia i pokoju na świecie. Chodzi o przynajmniej jedną godzinę w Wielkim Poście.
 15. Zapraszamy na BEATYFIKACJĘ KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO w czerwcu w Warszawie. Wyjazd pociągiem. Cena 150 zł. Zapisy w zakrystii.
 16. W środę święto św. Kazimierza królewicza.
 17. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYMMAGNES z myślami kard. Stefana Wyszyńskiego na każdy dzień Wielkiego Postu. O metodach pokonywania pokus.