Ruszyły zapisy na Rekolekcje dla Rodziców po stracie dziecka, które odbędą się w terminie  od 17 do 19 listopada w CEF-e w Koszalinie. Adresowane są do rodziców, którzy utracili swoje dzieci w różnych okolicznościach (poronienia, w wypadku, w wyniku choroby, samobójstwa, zabójstwa). 

Rodzice dotknięci taką tragedią często tracą sens życia, wiarę i relacje, a pytanie „dlaczego?” dręczy ich codziennie. W programie rekolekcji Msza święta, konferencje, spotkania z psychologiem i kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie. Na rekolekcje zapraszamy małżonków oraz osoby indywidualne. Rozpoczęcie w piątek o 17.00, a zakończenie w niedzielę o 14.00. 


Można się zgłaszać pod numerem telefonu 696 918 401 lub 501 211 002 bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt 250 zł od osoby. Informacje o rekolekcjach dostępne są na stronie www.diecezjakoszalin.pl i na fb Rodzice po stracie dziecka.