3 luty 2018, niedziela – godz. 11:00

Poświęcenie świec w święto Ofiarowania Pana Jezusa czyli Matki Bożej Gromnicznej; dzieci mogą mieć nowe zakupione we własnym zakresie świece lub gromnice z własnego chrztu.

Na spotkaniu integracyjnym w Starej Łubiance wybraliśmy Radę Rodziców dzieci pierwszokomunijnych:

PRZEWODNICZĄCA - Magdalena - tel. 608 042 580

SKARBNIK - Agnieszka - tel. 503 411 206

TERMINARZ przygotowania do I Komunii Świętej

16 czerwca 2019 r. – godz. 11:00

 

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

w sobotę, 9 czerwca wybieramy się rowerami (lub samochodem) do Skrzatusza, do Matki Bożej Bolesnej. O godz. 13:00 odprawimy Mszę św. w Waszej intencji dziękując Bogu za dar Komunii Świętej, którą przyjęły dzieci i prosząc o opiekę Mamy z Nieba.

W niedzielę 10 czerwca przyjdziemy ostatni raz w albach do kościoła na godz. 11:00, by poświęcić wszystkie podarunki i prosić i błogosławieństwo na szczęśliwe i zasłużone wakacje. Będziemy prosili, by Komunia Święta w każdą niedzielę, także na wakacjach i w podróży, towarzyszyła nam we wzrastaniu w łasce u Boga i u ludzi.

Ps. Do Skrzatusza zabieramy "coś do herbaty" na wspólną agapę po Mszy św. Z rowerem czekam na Was o godz. 11:00 w sobotę przed plebanią - ks. Krzysztof. Będziemy jechali bardzo wolno i bezpiecznie.

Kochani Rodzice!

Do Uroczystej Komunii Świętej pozostało już tylko dwa tygodnie. Prosimy o Waszą mobilizację i czynny udział w bezpośrednim przygotowaniu.

W najbliższą niedzielę zapowiemy porządek prób przed Komunią w dwóch grupach.

Back to top