Bierzmowanie

Dokumenty potrzebne do bierzmowania:

  • zaświadczenie o chrzcie świętym (w przypadku chrztu w innej parafii, w której będzie miało miejsce bierzmowanie)
  • świadectwo katechizacji
  • wypełniona karta zgłoszeniowa

Przygotowanie do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej (bierzmowania) trwa w cyklu trzyletnim.
 

Poniżej zamieszczamy pliki do pobrania dla rodziców, chcących zapisać dziecko do grupy przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania:

Informacje o przygotowaniu w parafii

Poniższe dokumenty należy wydrukować dwustronnie:

Karta zgłoszeniowa PDF

Karta podpisów wrzesień 2018 - styczeń 2019

Karta podpisów wrzesień 2018 - styczeń 2019 PDF

Podział na grupy – rocznik bierzmowania 2020 (klasa 3 gimnazjum i 8 podstawówka

1.                

Patrzyk

Oliwia

Paulina Pasternak

2.                

Boińska

Katarzyna

3.                

Gonet

Alicja

4.                

Błażejewska

Weronika

5.                

Gaweł

Urszula

6.                

Strokosz

Oliwia

7.                

Meisnerowska

Maria

8.                

Ossowska

Michalina

9.                

Kobiołka

Dominika

Rozanna Dobrowolska

10.             

Brzezińska

Bianka

11.             

Małecka

Oliwia

12.             

Kilon

Gabriela

13.             

Liwak

Magdalena

14.             

Parecka

Martyna

15.             

Rurek

Iga

16.             

Teda

Oliwia

17.             

Wojnicka

Aleksandra

18.             

Czajka

Weronika

19.             

Warta

Maja

ks. Rafał Dresler

20.             

Wiesiołek

Karolina

21.             

Wiesiołek

Martyna

22.             

Wika

Jagoda

23.             

Witkowska

Zuzanna

24.             

Czyżak

Małgorzata

25.             

Kucharczyk

Weronika

26.             

Szymanowska

Wiktoria

27.             

Pieczul

Zuzanna

28.             

Głuszanowski

Kacper

Piotr Bednarz

29.             

Sagalara

Jakub

30.             

Miler

Julian

31.             

Dębski

Dawid

32.             

Żukowski

Jakub

33.             

Klessa

Bartosz

34.             

Strzelczyk

Mateusz

35.             

Wysocki

Mikołaj

36.             

Nawrocki

Hubert

37.             

Niespodziany

Krzysztof

38.             

Jaraszkiewicz

Paweł

ks. Rafał Dresler

39.             

Kwaśniewski

Jakub

40.             

Marcinek

Sebastian

41.             

Mikuła

Mateusz

42.             

Trzaskowski

Mateusz

43.             

Tymiec

Tymoteusz

44.             

Rachubiński

Bartłomiej

45.             

Kusz

Adrian