Ogłoszenia - 28 czerwca 2020 r.

 1. NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie do wtorku o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W pozostałe dni tygodnia Adoracja według porządku umieszczonego na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej: milosierdzie.pila.pl
 2. SPOWIEDŹ: w dni powszednie od 7:45 (do końca czerwca), wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.
 3. KANCELARIA parafialna czynna po Mszach Świętych w dzień powszedni.
 4. Dziś o godz. 11:00 będziemy się modlić w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W CZERWCU.
 5. Dziś o godz. 19:00 w kościele SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH z liceum.
 6. Dziś dzień WYBORÓW PREZYDENTA naszego Państwa. Zgodnie z IV przykazaniem Bożym czujmy się odpowiedzialni za nasz wspólny dom – Polskę. Głosujmy zgodnie z dobrze ukształtowanym sumieniem.
 7. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami na Jasną Górę od 1 do 13 sierpnia. W drogę wyruszy 3 księży, którzy jak co roku poniosą również intencje ZŁOTEJ GRUPY. Zapisy i list od księdza przewodnika (ks. Rafała) w zakrystii.
 8. W PONIEDZIAŁEK uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła (taca tego dnia tzw. Świętopietrze przeznaczona jest na potrzeby Watykanu); w ŚRODĘ wspomnienie św. Ottona, bp (głosił Ewangelię m.in. w Kołobrzegu i Białogardzie); I CZWARTEK miesiąca (modlitwa o powołania kapłańskie; Msza wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie); I PIĄTEK miesiąca (odwiedziny chorych; Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa) i święto św. Tomasza Apostoła; I Sobota miesiąca (od 17:00 Adoracja i Różaniec wynagradzający; Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najśw. Maryi Panny).
 9. Za tydzień ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9:30.
 10. Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM: wakacyjny cykl „Nie ma jak u Mamy” o Sanktuariach Maryjnych.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Zygmunt ZIEMBIKIEWICZ, lat 94; + Katarzyna GNIEWEK, lat 48 (pogrzeb we wtorek o godz. 12:00). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ogłoszenia - 21 czerwca 2020 r.

 1. NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. W środę adoracja wyjątkowo o godzinie 20:00.
 2. SPOWIEDŹ: w dni powszednie od 7:45 rano, wieczorem od 17:30 w bibliotece; w niedzielę 15 min przed Mszą św.

Ogłoszenia - 14 czerwca 2020 r.

 1. Dziś TACA REMONTOWA – na miarę naszych sił kontynuujemy remonty pomieszczeń parafialnych. Bóg zapłać za zrozumienie i Waszą ofiarność. Dziś Suma o godz. 9:30 jest odprawiana w intencji WSZYSTKICH OFIARODAWCÓW.

Ogłoszenia - 7 czerwca 2020 r.

 • Dziś UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, która kończy okres obowiązkowej Komunii Wielkanocnej.

Ogłoszenia - 31 maja 2020 r.

 1. Dziś ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (Zielone Świątki). Msze w porządku niedzielnym. Możemy uzyskać ODPUST ZUPEŁNY za publiczne odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.
 2. Bp Edward Dajczak z dniem 1 czerwca ODWOŁUJE DYSPENSĘ od niedzielnego uczestnictwa w Mszach świętych. Jednocześnie, dyspensa zostaje utrzymana dla następujących grup osób:
  • w podeszłym wieku,
  • z objawami infekcji,
  • dla tych, którzy czują trudny do pokonania lęk przez zarażeniem.
 3. Nareszcie możemy modlić się spokojnie w kościele BEZ OGRANICZEŃ LICZBOWYCH. Prosimy zachować jednak przepisową odległość między sobą (poza najbliższymi).
 4. Dziś o 17:30 kończymy NABOŻEŃSTWA MAJOWE. Zapraszamy od poniedziałku na NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA codziennie o godz. 17:30 poprzedzone ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
 5. [ Dziś w niedzielę o godz. 11:00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich DZIECI URODZONYCH W MAJU. ]
 6. TRANSMISJE – od poniedziałku nie będzie transmisji codziennych adoracji i niedzielnych Mszy Świętych. Zachęcamy do udziału osobistego.

Ogłoszenia - 24 maja 2020 r.

 • Dziś WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. Msze w porządku niedzielnym. Za tydzień ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (Zielone Świątki). Codziennie wieczorem podczas Adoracji modlimy się NOWENNĄ przed tą uroczystością.

Ogłoszenia - 17 maja 2020 r.

 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.
 • Zgodnie z rozporządzeniem w naszym kościele może znajdować się na JEDNOCZEŚNIE JUŻ 37 OSÓB

Ogłoszenia - 10 maja 2020 r.

 • Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.
 • W naszym kościele może znajdować się na JEDNOCZEŚNIE 25 OSÓB rozmieszczonych z zachowaniem bezpiecznej odległości (według kartek na ławkach). Wchodząc do świątyni weźmy kolejny numer.

Ogłoszenia - 3 maja 2020 r.

 • Dziś NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA i ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA obchodzone na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
 • NABOŻEŃSTWA MAJOWE ku czci Najśw. Maryi Panny codziennie o godz. 17:30.

Ogłoszenia - 26 kwietnia 2020 r.

 • Dziś NIEDZIELA BIBLIJNA. Zachęcamy do czytania Ewangelii według św. Mateusza. UROCZYSTE NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO w naszej wspólnocie odbędzie się (odbyło się) podczas Mszy św. o godz. 9:30.