Ogłoszenia - 25 października 2020 r.

 1. W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa w naszej świątyni obowiązuje OGRANICZENIE LICZBOWE DO 50 OSÓB. Komunię świętą rozdajemy na rękę lub do ust. Wszyscy poza służbą liturgiczną noszą maseczki.
 2. Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystki i Pielgrzymek zwróciła się z apelem o przeprowadzanie zbiórki ofiar w parafiach jako wsparcie i gest solidarności z uchodźcami, którzy ucierpieli w wyniku pożaru obozu Moria na wyspie Lesbos. Dziś ZBIÓRKA DO PUSZEK na ten cel.
 3. W przyszłą niedzielę obchodzimy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze Święte w naszej parafii w porządku niedzielnym.
 4. W związku z pandemią w tym roku nie będzie Mszy św. NA CMENTARZU Zachęcamy do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów swoich bliskich na całą oktawę uroczystości.
 5. RÓŻANIEC codziennie o godz. 17:30. Od 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
 6. W tygodniu w ŚRODĘ obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 7. Dzisiaj w GOŚCIU NIEDZIELNYM szukamy odpowiedzi na pytanie: Czy istnienie innych religii jest zgodne z wolą Boga, czy też wyłącznie błędem ludzkim?
 8. Są do nabycia KALENDARZE DIECEZJALNE na 2021 rok. Cena 10 zł.
 9. W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszli + Krystyna BORMANN, lat 91, Zofia JĘCZMYK, lat 77. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

Ogłoszenia - 18 października 2020 r.

 1. ROZPORZĄDZENIE KS. BPA – W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa ks. bp Edward Dajczak udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. osobom w podeszłym wieku, z objawami infekcji, osobom z trudnym do przezwyciężenia lękiem oraz osobom, które nie będą mogły skorzystać z możliwości uczestnictwa we Mszy św. ze względu na ograniczenie liczby wiernych w strefach tzw. „czerwonej” i „żółtej”. W naszej świątyni ograniczenie liczbowe to 85 osób (strefa żółta), 50 osób (strefa czerwona). Komunię świętą rozdajemy na rękę lub do ust. Wszyscy poza służbą liturgiczną noszą maseczki. W tym roku także nie będzie także wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie.

Ogłoszenia - 11 października 2020 r.

 1. RÓŻANIEC w październiku codziennie o godz. 17:30. Od 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.
 2. Bóg zapłać za ofiary na CELE REMONTOWE zebrane dzisiaj na tacę.
 3. Zgodnie z ubiegłotygodniowym listem Episkopatu dziś ZBIÓRKA DO PUSZEK na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia dla biednej a zdolnej młodzieży z okazji 20. Dnia Papieskiego.
 4. Dziś o godz. 11:00 i 12:30 odbędą się WSPÓLNE KOMUNIE ŚWIĘTE dla 6 i 8-ki dzieci. Pozostałe dzieci odbyły I Komunię Św. w sposób rodzinny.

Ogłoszenia - 3 października 2020 r.

 1. Miesiąc październik to czas MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ. Zapraszamy na nabożeństwa codziennie o godz. 17:30. Wcześniej od 17:00 Adoracja Najśw. Sakramentu. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30, zwłaszcza dzieci przygotowujące się do Komunii Świętej w tym roku i następnym.

Ogłoszenia - 27 września 2020 r.

 1. Dziś w Kościele obchodzimy dzień migranta i uchodźcy. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych którzy w wyniku działań wojennych musieli uciekać ze swoich domów.

Ogłoszenia - 20 września 2020 r.

 1. Dziś w SKRZATUSZU uroczystości Matki Boskiej Bolesnej. Główna Msza św. o godz. 12:00. W Dobrych Mediach możemy uczestniczyć wirtualnie w uroczystościach.
 2. Dzisiejsza TACA przeznaczona jest na potrzeby sanktuarium w SKRZATUSZU.
 3. Młodzież mająca przyjąć sakrament BIERZMOWANIA w tym roku (21 października 2020 r. środa godz. 16:00) jest zaproszona na Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 18:00 w każdą niedzielę do dnia bierzmowania.
 4. Za tydzień zbiórka do PUSZEK NA ZIEMIĘ ŚWIĘTĄ.
 5. Za tydzień o godz. 11:00 Msza św. w intencji DZIECI URODZONYCH WE WRZEŚNIU, prosimy o podanie imion dzieci i dat urodzenia.
 6. W miniony piątek rozpoczęliśmy ZAPISY NA I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ w 2021 roku (Komunia Wspólna będzie 30 maja 2021 roku w niedzielę o godz. 11:00).
 7. W tygodniu w PONIEDZIAŁEK święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w ŚRODĘ wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny.

Ogłoszenia - 13 września 2020 r.

 1. bp Edward zaprosił nas DO SKRZATUSZA. Nie organizujemy wyjazdu grupowego ze względów bezpieczeństwa, ale zapraszamy osoby, które jadą SAMOCHODAMI w niedzielę o zgłoszenie w zakrystii ewentualnych wolnych miejsc w samochodach, prosimy zgłaszać także osoby potrzebujące transportu.

Ogłoszenia - 6 września 2020 r.

 1. Dziś gościmy w naszej parafii kleryka Michała Burzyńskiego z Wyższego Seminarium DUCHOWNEGO w Koszalinie, który słowami listu ks. rektora prosi o wsparcie. Ofiarujmy z szczodrego serca swój dar i modlitwę.
 2. Dziś ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA i spotkanie formacyjne na salce po Sumie.
 3. Rozpoczęliśmy już ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY. Odbyła się Msza św. na rozpoczęcie roku z bardzo małym udziałem dzieci, które prosiłyby o błogosławieństwo Boga na czas owocnej i bezpiecznej nauki. Jeszcze raz wychodzimy na spotkanie dzieciom i rodzicom i zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w piątek 18 września w święto św. Stanisława Kostki z poświęceniem tornistrów oraz spotkaniem z rodzicami i ZAPISAMI DO I KOMUNII ŚW. w 2021 roku.
 4. We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, w czwartek Msza św. wotywna o Duchu Świętym w związku z trwającym synodem diecezjalnym.
 5. Za tydzień taca na CELE REMONTOWE

Ogłoszenia - 30 sierpnia 2020 r.

 1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej NOWEGO KS. WIKARIUSZA, KS. MARCINA GÓRSKIEGO, który przyszedł do nas z Kołobrzegu z parafii Miłosierdzia Bożego. Ks. Marcin święcenia kapłańskie otrzymał 29 maja 2004 roku, a więc posiada już 16‑stoletnie doświadczenie kapłańskie także jako kapelan więzienia. Prośmy w modlitwie o dary Ducha Świętego w posłudze w naszej parafii.
 2. Bóg zapłać za ofiary do PUSZEK na potrzeby HOSPICJUM. Zebraliśmy 1.208 złotych.
 3. Dziś o godz. 11:00 Msza św. w intencji DZIECI URODZONYCH W SIERPNIU, a o godz. 16:00 dodatkowa Msza św. w rycie TRYDENCKIM.
 4. We wtorek 1 września obchodzimy 81 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Tego dnia uczniowie ROZPOCZYNAJĄ NOWY ROK SZKOLNY, dlatego zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku na godz. 8:00 do kościoła. Spowiedź na początek roku rano od 7:30 i wieczorem od 17:30.
 5. Od 1 września wracamy do odprawiania MSZY ŚW. PORANNEJ o godz. 8:00.
 6. W środę 2 września wznawiamy spotkania KRĘGU BIBLIJNEGO po Mszy św. wieczornej (godz. 19:00).
 7. W najbliższą sobotę o godz. 18:00 będziemy się modlić za wstawiennictwem ŚW. FAUSTYNY w intencjach złożonych przy jej obrazie, a po Mszy nabożeństwo ku jej czci.

Ogłoszenia - 23 sierpnia 2020 r.

 1. Dziś ZBIÓRKA DO PUSZEK po Mszach św. na potrzeby Hospicjum w Pile. Zbierają Członkowie i Zarząd Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej.
 2. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przekazali przybory szkolne dla dzieci na Wschodzie w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechu”.
 3. W PONIEDZIAŁEK święto św. Bartłomieja, Apostoła; w ŚRODĘ uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (dodatkowa Msza św. o godz. 9:00); w CZWARTEK wspomnienie św. Moniki, a w PIĄTEK wspomnienie jej syna, św. Augustyna, bpa i dra Kościoła; w SOBOTĘ męczeństwo św. Jana Chrzciciela.