Boże Ciało 2022

Jezusowi na chwałę, ludziom na błogosławieństwo.


Faustynki Jadwiżyńskie 2022

Po dwóch latach przerwy wróciliśmy do radosnego spotkania jako wspólnota wierzących w parafii.

Zapraszamy serdecznie na FESTYN "Faustynki Jadwiżyńskie" już za tydzień w niedzielę 12 czerwca. Wspólne śpiewy, zabawy i jedzenie rozpoczniemy od 13:30, a zakończymy o godz. 17:00.

Zaproszenie Biskupa Koszalińsko-Kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka na uroczystości dziękczynienia za 50 lat istnienia naszej diecezji

Siostry i Bracia, Drodzy Diecezjanie!

„Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i bardzo pragnę, żeby on zapłonął” – to pragnienie Jezusa stało się życiowym mottem pierwszego biskupa naszej diecezji, kard. nom. Ignacego Jeża. Dla nowo powstałej diecezji te słowa były również pierwszym programem, a pomimo zmieniających się czasów, okoliczności, kultury i mentalności człowieka pozostają nadal aktualne.  

W roku złotego jubileuszu diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej serdecznie zapraszamy na konferencję naukową, która odbędzie się w piątek, 10 czerwca br. w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Pile przy ul. Browarnej 13. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:00.

PLAKAT

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego, Piła

Czcigodny Księże Proboszczu!

W imieniu Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz własnym pragnę serdecznie podziękować za życzliwość, z jaką zostało przyjęte nasze Stowarzyszenie we Wspólnocie Parafii Miłosierdzia Bożego w  Pile oraz za możliwość przeprowadzenia kiermaszu „SOS dla Ziemi Świętej”.