• Dziś święto ŚWIĘTEJ RODZINY – polecamy Jezusowi, Maryi i Józefowi nasze rodziny. Zapraszamy na Nabożeństwo na zakończenie roku, które odbędzie się o godz. 19:00 podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu.
 • W poniedziałek uroczystość ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – zacznijmy nowy rok Eucharystią (mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy i powstrzymania się od prac niekoniecznych) - Msze Święte o 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00 (nie będzie Mszy o 8:00).
 • We wtorek rozpoczynamy KOLĘDĘ w naszej parafii. Plan na ten tydzień:
  01 - wtorek (1600 - 2100) - ul. Śniadeckich 116 AB, 118 ABC, 120 AB, Luterańska

03.01 - środa (1600 - 2100)              - ul. Śniadeckich 122 AB, 124 AB, 126 AB, 128 AB

04.01 - czwartek (1600 - 2100)        - ul. Śniadeckich 128 CD, 130 AB, 132 AB

05.01 - piątek (1600 - 2100)             - ul. Śniadeckich 132 CD, 134 ABC, 136

 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej odbędzie się CELEBRACJA ODNOWIENIA PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH KLAS III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. Zapraszamy na to spotkanie także rodziców młodzieży bierzmowanej.
 • W czwartek KINO HELIOS zaprasza na film „SPRAWA CHRYSTUSA” na godzinę 19:15. Cena biletu na hasło Nazaret - 13 zł.
 • W tym tygodniu PIERWSZY CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTA MIESIĄCA. Dziękujmy za dar Eucharystii, polecajmy sprawę nowych powołań kapłańskich, czyńmy zadość Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. W sobotę podczas adoracji o godz. 20:00 odprawimy nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca (różaniec i medytacja).
 • Dziękujemy w imieniu biedniejszych od nas za udział w ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI w Biedronce i Piotrze i Pawle i za dary w torbach miłosierdzia złożonych w kościele. Łącznie zebraliśmy 435,7 kg żywności i 40 toreb. Zrobiono z tego 47 paczek, które Caritas rozdał potrzebującym. Część darów przekazaliśmy dla Domu Miłosierdzia w Koszalinie, a pozostałą część przekażemy pensjonariuszom pilskiego Monaru.
 • W sobotę uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze święte w porządku niedzielnym. Tego dnia będziemy błogosławić kredę, kadzidło i wodę. Wilczki w przedsionku kościoła po każdej Mszy Świętej będą rozprowadzać kredę i kadzidło, a zebrane ofiary wesprą Federację Skautów Europy w naszej parafii.
 • W dniu 6 stycznia 2018 r. w Pile po raz kolejny wyruszy ulicami naszego miasta ORSZAK TRZECH KRÓLI. Początek o g. 15.00 na Pl. Zwycięstwa przy figurze św. Jana Pawła II, następnie przemarsz na Pl. Staszica, gdzie odbędzie się koncert w wykonaniu kapeli góralskiej ONDRASZKI oraz zespołu SIEWCÓW LEDNICY. Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami, młodzież i całe rodziny w niebieskich kolorach, by - podobnie jak w wielu różnych miastach w Polsce i na całym świecie - świętować Uroczystość Trzech Króli.
 • WOLNE INTENCJE na najbliższy czas. Zachęcamy do zamawiania Mszy Świętej w różnych potrzebach, nie tylko za zmarłych, ale również jako dziękczynienie, bo przecież greckie „eucharistein” znaczy „dziękować”. Intencje można zamawiać po każdej Mszy lub w kancelarii.
 • W przedsionku kościoła są do nabycia ostatnie egzemplarze KALENDARZY na nowy 2018 rok (10 zł).

Back to top