• Dziś NIEDZIELA BIBLIJNA, którą rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny, w ramach którego zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17:00 połączoną z lekturą Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Będzie to drugie Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy do częstszego sięgania po słowo Boże.
  • Dziękujemy za ofiary na POTRZEBY REMONTOWE naszej parafii złożone na tacę w dzisiejszym dniu.
  • SAKRAMENT BIERZMOWANIA – w środę podczas Mszy wieczornej o godz. 18:00 J. E. Ks. Bp Krzysztof Zadarko udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży w naszej parafii. Zapraszamy na tę uroczystość całe rodziny kandydatów i gości.
  • Młodzież, bierzmowana w tym roku (lista osób jest na stronie parafialnej, Facebooku i w przedsionku), ma swoje SPOTKANIE PRZED PRZYJĘCIEM SAKRAMENTU we wtorek 17 kwietnia o godz. 20:00. Obecność obowiązkowa!
  • W przedsionku kościoła znajduje się nietypowa, aczkolwiek przemyślana WYSTAWA POŚWIĘCONA ŚWIĘTOŚCI I GODNOŚCI LUDZKIEGO ŻYCIA. Zachęcamy do zatrzymania się przy niej. Można wziąć za darmo gazety leżące na stoliku oraz inne gadżety pro-live.
  • Serdecznie zapraszamy na APEL MODLITEWNY z racji setnej rocznicy święceń kapłańskich św. Ojca Maksymiliana Kolbe – 28 kwietnia o godz. 20:00 przy Krzyżu i Figurze św. O. M. Kolbe u zbiegu ulic Wiatracznej i O. M. Kolbe.
  • Od niedzieli 6 maja odbywać się będą NABOŻEŃSTWA W RYCIE WSCHODNIM KOŚCIOŁA GRECKOKATOLICKIEGO. Nabożeństwa będą odbywać się w kaplicy pw. św. Jana Bosko, ul. Dębowskiego 4 o godzinie 8.00. Opiekę duszpasterską będzie pełnić ks. dr Arkadiusz Trochanowski z parafii greckokatolickiej z Wałcza.
  • Nasz Parafialny Zespół Caritas zwraca się z wielką prośbą do Was - Drodzy Parafianie, byśmy wszyscy przyłączyli się do akcji przekazania 1 % DLA POTRZEBUJĄCYCH. Członkowie parafialnej Caritas służą pomocą w wypełnieniu druku dzisiaj po każdej Mszy Świętej, potrzebny jest tylko PESEL i podpis. Można też wziąć druk do domu, samodzielnie wypełnić i przynieść do kościoła.
  • GOŚĆ NIEDZIELNY – ... O Francji, która w ciągu 22 lat doczekała się aż 9 męczenników.

Back to top