• ANUNCJACJA świąt ruchomych.
 • Dziś w UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO pobłogosławimy KADZIDŁO i KREDĘ, które będzie można nabyć u ministrantów wspomagając tym samym ich plany wakacyjne.
 • TACA dzisiejszego dnia przeznaczona na potrzeby misyjne.
 • KOLĘDA (porządek na kartce).
 • PORZĄDEK MSZY ŚW. – na czas odwiedzin duszpasterskich Msze św. w tygodniu, w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki będą o godz. 8:00 i 15:15 po Koronce do Miłosierdzia Bożego. W pozostałe dni tygodnia (środa, sobota) o godz. 8:00 i 18:00.
 • KANCELARIA PARAFIALNA na czas kolędy po Mszach św.
 • Zapraszamy na ORSZAK TRZECH KRÓLI. Po raz kolejny ulicami naszego miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Początek o godz. 14.30 na zbiegu ulic: Śródmiejska /Pl. Zwycięstwa. Zachęcamy rodziców, by przebrali w barwne stroje swoje pociechy. Nasza parafia przebiera się w stroje koloru niebieskiego.
 • KONKURS KOLĘD (szczegóły na małych kartkach, tablicy ogłoszeń i stronie parafialnej). Przypominamy, że nagrania można przynosić do księży, a my za zgodą autorów umieścimy je na stronie parafialnej z możliwością głosowania.
 • Dziś MSZA ŚW. TRYDENCKA o godz. 16:00.
 • Dziś na godzinę 17:00 zapraszamy na PANTOMIMĘ BOŻONARODZENIOWĄ POŁĄCZONĄ Z KOLĘDAMI, a przedstawią ją nam uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11.
 • Z piątku na sobotę (11-12.01) odbędzie się NOCNA ADORACJA Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00. Modlitwa w ciszy (prosimy o zaznaczenie obecności na kartce). Spowiedź od 22:00 do 23:00.
 • Za tydzień będziemy GOŚCIĆ W NASZEJ PARAFII KS. TOMASZA TOMASZEWSKIEGO, sekretarza Synodu naszej diecezji z Słowem Bożym.
 • GOŚĆ NIEDZIELNY – dziś w Gościu Niedzielnym modlitwa żony za męża, polecamy.

Back to top