1. Dziś gościmy w naszej parafii ks. Jacka Dziadosza, MISJONARZA Z BOLIWII, który opowie nam o swojej pracy misyjnej i poprosi o wsparcie finansowe po Mszach św.
 2. Nabożeństwa Wielkiego Postu: DROGA KRZYŻOWA w piątek dla dzieci o godz. 16:30 (dzieci komunijne szczególnie), dla dorosłych o 17:30; w NIEDZIELĘ GODZINKI DO MATKI BOŻEJ BOLESNEJ o godz. 9:05, a GORZKIE ŻALE o godz. 17:00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem.
 3. W czasie Wielkiego Postu SPOWIADAMY podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu i 30 minut przed każdą Mszą św.
 4. W CZWARTKI Wielkiego Postu Mszę św. poranną o godz. 8:00 będziemy odprawiali wraz z JUTRZNIĄ – modlitwą poranną Ludu Bożego. Zapraszamy.
 5. Jak co roku w czasie wielkiego postu mamy możliwość wsparcia ubogich poprzez zbieranie ofiar na jałmużnę wielkopostną. Przy wyjściu z kościoła można zabrać SKARBONKI przeznaczone na te ofiary.
 6. W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA z klas I szkół średnich.
 7. W czwartek o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. WOTYWNĄ DO DUCHA ŚWIĘTEGO w intencji trwającego synodu naszej diecezji.
 1. SPOTKANIE DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH odbędzie się w 2 terminach do wyboru: w sobotę (27.02)o godz. 18:00 lub w niedzielę 28.02) o godz. 11:00 (Msza i spotkanie). Proszę o zabranie 15 ZŁ NA KSIĄŻECZKĘ do nabożeństwa dla Waszych dzieci, które poświęcimy i wręczymy.
 2. Za tydzień o godz. 11:00 w ostatnią niedzielę lutego zostanie odprawiona Msza św. w intencji DZIECI URODZONYCH W LUTYM. Prosimy o zgłaszanie dzieci do wspólnego ich omodlenia.
 3. Środowiskowy DOM SAMOPOMOCY CARITAS w Pile zaprasza do zapisania się osoby dorosłe z zaburzeniami psychicznymi, autyzmem czy niepełnosprawnościami sprzężonymi. Oferujemy codziennie ciekawe zajęcia z wykwalifikowaną kadrą terapeutyczną, rehabilitację, pomoc psychologiczną oraz obiad. Pomoc jest darmowa. Bliższe informacje na temat zapisów od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 przy ul. Kossaka 16 oraz pod nr tel. 67 215-57-12.
 4. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – początek rekolekcji wielkopostnych księdza Franciszka Blachnickiego pod hasłem: „Któryś za nas cierpiał”.
 5. W ostatnim czasie do WIECZNOŚCI odszedł + Wiesław Gębka, lat 65. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie …