1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na PRACE REMONTOWE przy naszej parafii.
 2. Dziś (niedziela 14 lutego) o godz. 15:30 odbędzie się KONFERENCJA ONLINE dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 3. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 16:00 w RYCIE TRYDENCKIM.
 4. W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie dla KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA z klas I szkół średnich.
 5. W środę rozpoczynamy WIELKI POST. Obrzęd posypania naszych głów POPIOŁEM odbędzie się podczas Mszy św. o godz. 8:00, 15:15, 18:00 i 19:30. W środę popielcową obowiązuje nas POST ŚCISŁY, czyli jeden posiłek do syta i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Nabożeństwa Wielkiego Postu: DROGA KRZYŻOWA w piątek dla dzieci o godz. 16:30 (dzieci komunijne szczególnie), dla dorosłych o 17:30; w NIEDZIELĘ GODZINKI DO MATKI BOŻEJ BOLESNEJ o godz. 9:05, a GORZKIE ŻALE o godz. 17:00 przed wystawionym Najśw. Sakramentem.
 7. W czasie Wielkiego Postu SPOWIADAMY podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu i 30 minut przed każdą Mszą św.
 8. W CZWARTKI Wielkiego Postu Mszę św. poranną o godz. 8:00 będziemy odprawiali wraz z JUTRZNIĄ – modlitwą poranną Ludu Bożego. Zapraszamy.
 1. Duszpasterstwo Akademickie w Pile zaprasza dziś wszystkich zakochanych i szukających miłości na MSZĘ ŚW. W INTENCJI DOBREGO MĘŻA, DOBREJ ŻONY o godz. 19:00 w kaplicy Dobrego Pasterza przy parafii na Górnym.
 2. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii ks. Jacka Dziadosza, MISJONARZA Z BOLIWII, który opowie nam o swojej pracy misyjnej i poprosi o wsparcie finansowe po Mszach św.
 3. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM – Jak dobrze zacząć Wielki Post? O niezwykłym miejscu, w którym nawraca się francuska młodzież, czyli o grocie św. Marii Magdaleny w Prowansji.
 4. W minionym tygodniu do WIECZNOŚCI odeszli: + Maria SKRZYPECKA, lat 80; + Wiesław GĘBKA, lat 65. Wieczny odpoczynek …