1. Niedziela Biblijna - dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Biblijną. Z tego powodu zapraszamy do osobistego i wspólnotowego czytania Pisma Świętego. W środę po Eucharystii wieczornej (30.05.2017, godz. 19:00) zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego.
  1. Rozpoczynamy miesiąc maj:

- nabożeństwa majowe z odmawianiem Litanii Loretańskiej każdego dnia o godz. 17:30;
- w poniedziałek, 1 maja, wspomnienie św. Józefa rzemieślnika
- w środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Tego dnia Msze o godz. 8:00, 11:00 i 18:00. Tego dnia odpust parafialny w dawnej parafii garnizonowej.

- w pierwszy czwartek miesiąca adoracja od godz. 17:00 w intencji powołań kapłańskich; Tego dnia ksiądz diakon Michał ma swoje urodziny. Pamiętajmy o Nim w naszych osobistych modlitwach.

- w pierwszy piątek miesiąca adoracja od godz. 15:00 do 18:00. Na początku odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej będzie możliwość ucałowania relikwii św. siostry Faustyny.

- tego dnia, od godz. 8:00 ksiądz diakon odwiedzi chorych, których co miesiąc odwiedza ksiądz proboszcz;

- w pierwszą sobotę miesiąca, od godz. 8:00, chorych odwiedzi ksiądz Mateusz

- w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy o godz. 8:00

  1. Dziewczynki i chłopcy do SCHOLI - zapraszamy chętne dzieci do śpiewania w scholi o godz. 11:00 na Mszy św. dziecięcej. Scholę prowadzi p. Barbara.
  2. Dziewczynki z klas III-V zapraszamy do grupy wilczków. Kolejna zbiórka odbędzie się w sobotę o godz. 11:00.
  3. Poświecenie ALB dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w niedzielę 7 maja o godz. 11:00. Alby trzymamy podczas Mszy przy sobie. Ich pobłogosławienie nastąpi przed zakończeniem Eucharystii.

 

                                                                                              duszpasterze