1. Nabożeństwa majowe z odmawianiem litanii loretańskiej każdego dnia o godz. 17:30. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie odmawiana razem z litanią, w środę przed Mszą Świętą.
  2. PIERWSZE SPOTKANIE PARAFIALNEGO ZESPOŁU SYNODLANEGO odbędzie się w czwartek 11 maja po wieczornej Eucharystii wotywnej o Duchu Świętym (godz. 18:00), podczas której będą polecane sprawy związane z trwającym synodem diecezjalnym, a zwłaszcza rozpoczynające się prace parafialnego zespołu synodalnego.

Na pierwsze spotkanie synodalne zapraszamy osoby należące do rady parafialnej, katechetów oraz tych parafian, którzy chcieliby włączyć się w prace parafialnego zespołu synodalnego.

  1. 13 MAJA (sobota) 100. ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH - uroczystości rozpoczniemy o godz. 17:00 odmówieniem różańca i procesją fatimską. O godz. 18:00 uroczysta Eucharystia. Na procesję zabieramy ze sobą lampiony lub świece.
  2. Poświecenie ALB dzieci pierwszokomunijnych dziś w niedzielę 7 maja o godz. 11:00. Alby trzymamy podczas Mszy przy sobie. Ich pobłogosławienie nastąpi przed zakończeniem Eucharystii.
  3. Dziewczynki i chłopcy do SCHOLI - zapraszamy chętne dzieci do śpiewania w scholi o godz. 11:00 na Mszy św. dziecięcej. Scholę prowadzi p. Barbara.
  4. PRZYJĘCIE NA MINISTRANTÓW dla pięciu chłopców odbędzie się w niedzielę (14 V) na Mszy o godz. 11:00.
  5. NIEDZIELA Z CIASTEM - za tydzień w niedzielę po każdej Mszy Świętej ministranci będą przy drzwiach częstowali ciastem. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wspólny wyjazd.
  6. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM m.in. o pielgrzymce papieża do Egiptu; o wynikach badań na temat leczenia niepłodności za pomocą naprotechnologii; o tym, na czym polega zmartwychwstanie ciał; o pisaniu ikon; o bazylice Matki Bożej Wniebowziętej w Akwilei.

Back to top