1. Dziś NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIETEJ. Bóg zapłać na Waszą ofiarność na tacę remontową.
 2. PRYMICJE KS. MICHAŁA - Pierwszą czyli Prymicyjną Mszę św. w naszej parafii ks. Michał odprawi dziś, w niedzielę 11 czerwca o godz. 18:00 (dar serca i ołtarza dla ks. Michała).
 1. DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNE -
  • Dziś o godz. 11:00 UROCZYSTE PRZYJĘCIE KOMUNII ŚWIĘTEJ. Prosimy osoby nie związane z dziećmi komunijnymi o przyjście na inną godzinę Mszy św.
  • PONIEDZIAŁEK06 zapraszamy do SKRZATUSZA na Mszę św. na godz. 18:00, po Mszy Nabożeństwo Czerwcowe oraz poczęstunek w Domu Pielgrzyma, prosimy rodziców o przygotowanie ciast na poczęstunek;
  • ŚRODA06 - próba przed Bożym Ciałem o godz. 19:00; zapraszamy do sypania kwiatów także inne dziewczynki w białym stroju;
  • CZWARTEK BOŻE CIAŁO Msza św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych w albach na Mszy św. o godz. 12:30 i udział w procesji (sypanie kwiatów).
  • BIAŁE NIEDZIELE (w albach):
   • 18.06 niedziela 11:00 wspólna fotografia, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (ŚWIECE, książeczki, różańce), poświęcenie i wręczenie pamiątki I Komunii;
   • 25.06 niedziela 11:00 poświęcenie pamiątek religijnych, błogosławieństwo wakacyjne
 1. MSZA ŚWIĘTA Z OKAZJI ROCZNICY ŚWIĘCEŃ - w poniedziałek, 12.06, zapraszamy na Mszę na godz. 18:00 z okazji rocznicy święceń kapłańskich prezbiterów wyświęconych w 1991 r. Koledzy kursowi ks. Proboszcza przyjadą tego dnia, aby w naszej świątyni świętować 26. rocznicę swoich święceń.
 2. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE - 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17:30 śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. OKTAWA BOŻEGO CIAŁA - przez czas oktawy Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną będzie po Mszy Świętej. Każdego dnia zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, a dorosłych do niesienia baldachimu i chorągwi.
  (W środę w oktawie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45)
 4. BOŻE CIAŁO - prosimy zwyczajem parafialnym o przygotowanie 4 ołtarzy na procesję Bożego Ciała. W tym roku zatrzymamy się z Panem Jezusem:
  • Ołtarz pierwszy - Śniadeckich przy posesji państwa Węglarczyk
  • Ołtarz drugi - Królowej Jadwigi 6
  • Ołtarz trzeci - Królowej Jadwigi 13
  • Ołtarz czwarty - Królowej Jadwigi 23

Prosimy mieszkańców tych bloków o zorganizowanie się przy zrobieniu ołtarzy.

 1. JADWIŻYŃSKIE FAUSTYNKI – czyli nasz Parafialny Festyn za tydzień 18.06 od godz. 13:30 do 17:30. Poszukujemy 2-3 osoby chętne do grillowania. Podobnie jak w zeszłym roku prosimy o przynoszenie nowych, nieużywanych fantów na loterię. Fanty można składać przy obrazie Matki Bożej lub przynosić na plebanię.
 2. MSZA TRYDENCKA - w naszym kościele będzie odprawiona 18.06 godz. 16:00.
 3. XVIII PIESZA PIELGRZYMKA ŚWIĘTYCH GÓR (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/ Polanowa), 17-18 czerwca 2017 r.
 4. PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ - 1-13.08.2017 - Zapraszamy do pielgrzymowania z grupą pilsko-jastrowską zarówno młodzież, dorosłych, jaki i całe rodziny. Zapraszamy na całe trzynaście dni pielgrzymowania lub chociaż na kilka wybranych etapów. Spotkanie organizacyjne 17.06 o godz. 19:00 w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Pile. Możliwość zapisów u przewodnika grupy - ks. Mateusza Chmielewskiego osobiście i pod numerem 697574222.  Zapraszamy także do zapisów do Złotej Grupy - grupy pielgrzymów, którzy nie wyruszą na trasę na Jasną Górę, ale zobowiążą się do codziennej modlitwy za pielgrzymów. Zapisy u duszpasterzy parafii.
 5. KOLONIE LETNIE - Caritas naszej diecezji organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w Zakopanem, na Mazurach i niedaleko w Wałczu. Pełna informacja na plakatach.
 6. Parafia św. Józefa organizuje 4 dniową PIELGRZYMKĘ WSCHODNIM SZLAKIEM KRÓLEWSKIM do Lublina, Nałęczowa, Wąwolnicy, Kazimierza Dolnego i Majdanka w dniach 25–28.09.2017 r. Koszt pielgrzymki 420 zł. Chętni mogą zgłaszać się do Ks. Proboszcza Parafii św. Józefa.
 7. Rekrutacja do BURSY W SZCZECINKU. Zostało kilka wolnych miejsc. Bursa ma domowy charakter, stawia na naukę, sport, budowanie relacji i wartości chrześcijańskie. Pobyt w Bursie jest płatny (jedynie 100 zł na miesiąc), zaś osoby o dochodach poniżej minimum socjalnego mogą być zwolnione z tej opłaty zupełnie.
 1. Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM - o apostolstwie trzeźwości, Żywym Różańcu, spotkaniu w Lednicy i pielgrzymce motocyklistów do Skrzatusza.
 2. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: Czesław GOLON (l. 82) i Wiesław KRZYŻANOWSKI (l. 60) Wieczny odpoczynek …